«

»

Гру 16 2014

Print this Запис

Обласна виставка-конкурс дитячого малюнка «Право очима дитини»

IMG_2282З 11 до 25 грудня 2014 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква функціонує  обласна виставка-конкурс дитячого малюнка «Право очима дитини», яка проводився з метою виявлення і підтримки юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, формуванню правової культури дітей та учнівської молоді, активізації діяльності та розвитку шкільних, районних та міських органів самоврядування дітей і молоді

Організатори заходу – обласна рада дітей Київщини, Головне управління юстиції у Київський області, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

В експозиції виставки представлено 243 роботи в номінаціях «Живопис» та «Графіка». Автори малюнків – діти та учнівська молодь Київщини – зображували на папері власне бачення сфери прав дитини в нашій державі.

Роботи дітей 12 грудня оцінювало журі конкурсу: Люта Наталія Юріївна, заступник начальника Білоцерківського міськрайонного управління юстиції (голова журі); Шевченко Ірина Григорівна, завідуюча відділом образотворчого мистецтва Білоцерківської дитячої школи мистецтв, старший викладач; Мілейко Ольга Борисівна, керівник народної образотворчої студії Білоцерківського будинку художньої творчості, член Національної спілки художників України; Нижник Ольга Вікторівна, методист організаційно-масового відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Відповідно до рішення журі переможцями обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» стали:

 

НОМІНАЦІЯ  «ЖИВОПИС»

І вікова категорія

І місце

Горейко Аліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського району, робота «На відпочинку у бабусі»;

ІІ місце

Бабенко Софія, вихованка зразкової студії образотворчої діяльності «Райдуга» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Бросполя, робота «Право дитини на мир»;

ІІІ місце

Лучініна Вікторія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Центр творчості дітей та юнацтва «Сняшник» м.Білої Церкви, робота «Право на життя».

Заохочувальними грамотами нагороджено:

  • Воробей Софія, вихованка гуртка «Образотвоче мистецтво» Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Всі діти є рівні у своїх правах»;
  • Швидка Лілія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Гребенківської гімназії Васильківського району, робота «Право на відпочинок»;
  • Середа Софія, учениця Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району, робота «Я маю право на мирне небо»;
  • Коркішко Богдан, учень Кагарлицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей», робота «Все в наших руках»;
  • Копа Олександра, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Мальва» Ржищівського Будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Право на мир!»;
  • Василенко Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчої діяльності «Райдуга» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Борисполя, робота «Право отримати безкоштовну освіту»;
  • Романюк Євген, учень Ставищенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» №1, робота «Я маю право»;
  • Сильман Вікторія, учениця Яготинського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2», робота «Всі діти рівні у своїх правах».

IMG_2253

ІІ вікова категорія

І місце 

Товкун Інна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м.Переяслава-Хмельницького, робота «Право на власну думку»;

Чайковський Володимир, вихованець студії декоративного розпису Центру дитячої та юнацької творчості Рокитянського району, робота «Права дитини»;

ІІ місце

Обозова Ярослава, учениця Розкопанецької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Богуславського району, робота «Конституція гарантує право кожному»;

ІІІ місце

Монзолевська Владислава, учениця Гребінківської гімназії Васильківського району, робота «Право на відпочинок»;

Король Анастасія, учениця Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ст. № 16 ім.М.О.Кириленка, робота «Діти України – за права дитини!».

Заохочувальними грамотами нагороджено:

  • Ткаченко Анна, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21, робота «Право очима дітей»;
  • Литвин Ярина, учениця Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4, робота «Права дитини – майбутнє України»;
  • Клокоцька Олександра, вихованка студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості, робота «Гарант права України – Президент»;
  • Голуб Анастасія, учениця Розаліївського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківського району, робота «Діти мають право на освіту»;
  • Цибульська Валерія, учениця Завадівського  навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володарського району, робота «Всі люди рівні права мають, але не всі про це знають»;
  • Куліш Поліна, учениця Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8, робота «Кожна дитина з народження знає, що держава права її захищає»;
  • Гаврилко Дарія, учениця Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №9, робота «Кожна дитина має право на життя»;
  • Зюбрицька Каріна, вихованка гуртка «Талановиті рученята» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, робота «Творімо добре і вічне»;
  • Бєлкіна Поліна, вихованка студії образотворчого мистецтва «Акварелі» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м.Білої Церкви, робота «Щаслива родина у вільній країні. Право на життя»;
  • Махиня Вікторія, учениця Білоцерківського колегіуму, робота «Право очима дітей»;
  • Литвин Ярина, учениця Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4, робота «Права дитини – майбутнє дитини»;
  • Ливицька Анжела, учениця Бородянської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., робота «Кожна дитина має право на життя».

IMG_2262

ІІІ вікова категорія

І місце 

Барановська Марія, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м.Переяслава-Хмельницького, робота «Право на дозвілля»;

ІІ місце

Манукян Сусана, учениця Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, робота «Щасливе дитинство»;

ІІІ місце

Мисюра Інга, учениця Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, робота «Усі діти мають права»;

Романова Валерія, вихованка гуртка «Основи учнівського самоврядування» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», робота «Кожна дитина має право на захист від залучення до бойових дій».

Заохочувальними грамотами нагороджено:

  • Коробко Інна, вихованка зразкової студії образотворчої діяльності «Райдуга» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Борисполя, робота «Право на розвиток своєї особистості»;
  • Шепелева Антоніна, учениця Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, робота «Ніхто в усьому світі дітей не може ображати!»;
  • Нартікова Олена, учениця Ставищенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей» №2 ім.О.С.Паланського, робота «Я маю право знати свої права»;
  • Наливайко Максим, вихованець гуртка "Волейбол" Центру творчості дітей та юнацтва "Надія" м.Березань, робота "Право моїми очима".

 IMG_2265

НОМІНАЦІЯ «ГРАФІКА»

І вікова категорія

І місце

Давиденко Вікторія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Право на освіту»;

ІІ місце

Стойко Юлія, учениця Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, робота «Я маю право на відпочинок»;

ІІІ місце

Бондар Аліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія», робота «Право на медичне лікування».

Заохочувальною грамотою нагороджено:

  • Таран Руслан, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Броварського навчально-виховного об’єднання, робота «Право на чисту планету»;
  • Соболь Ольга, вихованка гуртка «Веселка» Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик», робота «Права дитина»;
  • Лисаченко Ангеліна, вихованка народної образотворчої студії «Палітра» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Діти мають права»;
  • Білашова Евеліна, учениця Саварського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок» ім.А.М.Люльки Богуславського району, робота «У нас є права».

IMG_2267

ІІ вікова категорія

І місце

Макарова Анастасія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Право на освіту»;

Чайка Крістіна, учениця Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, робота «Сім’я – найбільша цінність»;

ІІ місце

Дяченко Злата, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Маю право на дозвілля»;

ІІІ місце

Ляшенко Руслана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Право на освіту».

Заохочувальною грамотою нагороджено:

  • Лисак Анастасія, вихованка народної образотворчої студії «Палітра» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Наші права»;
  • Кирпатенко Ірина, вихованка народної образотворчої студії «Палітра» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Ми маємо право на навчання»;
  • Зубець Христина, вихованка гуртка «Арт студія» Палацу дитячої та юнацької творчості м.Славутича, робота «Кожна дитина має право на сім’ю».

IMG_2269

ІІІ вікова категорія

І місце

Рогозовець Альона, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Мальва» Ржищівського Будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Свобода. Право. Відповідальність»;

ІІ місце

Обихвіст Анна,  учениця Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинського району, робота «Я маю право на освіту»;

ІІІ місце

Пірніч Аліна, учениця Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, робота «Я – проти насильства»;

Ільїн Оксана, учениця Гостромогильського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Ставищенського району, робота «Сучасне правосуддя».

Заохочувальною грамотою нагороджено:

  • Дмитрук Вікторія, учениця Пархомівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володарського району, робота «Всі діти мають право на любов та піклування»;
  • Шевченко-Корженецька Марія, вихованка народної образотворчої студії «Палітра» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Діти України мають право».

IMG_2280

Троц Марта, методист методичного відділу
КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasna-vystavka-konkurs-dytyachogo-malyunka-pravo-ochyma-dytyny-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image