«

»

Вер 21 2016

Print this Запис

Обласні конкурси юних фотоаматорів – 2016

5350f11711c5a0-68671492Увага! Розпочинаємо спільну підготовку до обласних конкурсів юних фотоаматорів:  «Моя Україно!» відділу науково-технічної  творчості та «Моя країна – Україна!» еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Просимо подати роботи не пізніше 20 жовтня 2016 р. 

     

Приймаються чорно-білі та кольорові фотографії, розміщені в паспарту розміром 5 см (див. інформаційно-методичні матеріали ). Фотороботи, приклеєні на картон, розглядатися не будуть. Формат фотознімків: 30 х 40 см.

         Звертаємо увагу! На конкурс приймаються тільки авторські фотографії (не викачані з Інтернету), які  номінувалися в І (районному, міському) етапі конкурсу.

     Також необхідно подати заявку від району, міста (див. інформаційно-методичні матеріали), наказ про підсумки І (районного, міського) етапу, фотографії у друкованому  та  електронному варіанті,  виконані у форматі JPG, JPEG та об’ємом не більше 3 Mb на диску CD або DVD. Назва файлу (фотографії) має містити прізвище автора англійською мовою.

          У заявці правильно вкажіть маркування робіт (див. інформаційно-методичні матеріали).

          Конкурс проводиться за такими номінаціями:

 • портрет (репортажний та студійний);
 • пейзаж;
 • архітектура та мистецтво;
 • казкове та  комедійне фото;                                                                           
 • друзі людини;
 • натюрморт;
 • макрофотографія (зображення дрібних об’єктів у великому масштабі);
 • експериментальне фото (застосування програми Adobe Photoshop).

          Від кожного району, міста області подається не більше 1 роботи у кожній номінації.

          Не забудьте на зворотному боці фотографії вказати:

 • номінацію;
 • назву фотороботи;
 • дані про автора (прізвище, ім’я (повністю), вікова категорія;  навчальний заклад (без абревіатури), клас, або ПНЗ, назва гуртка);
 • прізвище, ім’я та по батькові керівника, район (місто).

         Роботи переможців будуть направлені для участі у Всеукраїнських етапах конкурсів: «Моя Україно!» – до Українського державного центру позашкільної освіти (друкований варіант) та «Моя країна – Україна!» – до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (електронний варіант). Надіслані на заключний етап фотографії авторам не повертаються.

      Звертаємо особливу увагу на інформаційно-методичні матеріали щодо участі у конкурсі: Положення. Заявка. Маркування. Паспарту. Зразок підпису робіт.

       Фотороботи слід подати на адресу: бульвар  Олександрійський, 90, м. Біла Церква, 09113.Тел./факс (04563)6-46-45, телефон для довідок 4-18-27, e-mail: ctduk_ tehniku@ukr.net, відділ науково-технічної творчості; ctduk_ekolog@ukr.net, еколого-натуралістичний відділ КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

           Роботи можна відправити «Новою поштою» (м. Біла Церква, відділення №5), замовивши послугу «Відділення–Адреса».

          Контактні особи: Карлінська Людмила Дмитрівна, завідувач відділу науково-технічної творчості, Янішпольська Валентина Василівна, методист відділу науково-технічної творчості, Соловйова Ірина Василівна, завідувач еколого-натуралістичного відділу.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasni-konkursy-yunyh-fotoamatoriv-2016/

Коментарі до статті

 • ВКонтакті
 • Facebook
 • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image