«

»

Тра 08 2014

Print this Запис

Обласні змагання КВН-ЮІР

dsc_0823У квітні 2014 року  в Управлінні ДАІ Київської області підведено підсумки обласних змагань КВН-ЮІР Київської області, визначено кращу команду, яка буде представляти Київщину на Всеукраїнському зональному турі КВН-ЮІР. У змаганнях взяли участь 20 районних команд.

Юні шанувальники КВН порадували вболівальників кмітливістю, гумористичними  історіями з життя пішоходів та водіїв, несподіваними сюжетними лініями своїх постановок, а також умінням захопити грою, створити для всіх атмосферу гарного і веселого настрою. Під час гри вболівальники активно підтримували своїх однокласників, скандували гасла за Правилами руху, демонстрували плакати з побажаннями перемоги улюбленій команді, хоча вдалі жарти з інших команд також віталися дружними оплесками всього залу.

Нелегко довелося суддям змагання визначити переможця, адже команди з міст Боярка та Біла Церква виступали на дуже високому рівні й обидві претендували на перше місце.

У підсумку в нелегкій боротьбі за перше місце та право представляти Київщину на зональних змаганнях КВН-ЮІР журі присудило команді «Вітаміни» Боярської ЗОШ № 3, друге місце посіла команда КВН-ЮІР з Білої Церкви, третє місце здобула команда з Бориспільского району.

Слід зазначити що такі заходи з дітьми суттєво впливають на самосвідомість дітей та й дорослі, переглядаючи виступи, частіше замислюються над проблемами, пов’язаними з безпекою дорожнього руху.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasni-zmagannya-kvn-yuir/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image