«

»

Тра 22 2017

Print this Запис

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ПІШОХІДНОГО ТА ВОДНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

19-21 травня 2017 року в урочищі «Кошик» Білоцерківського району відбулися одночасно двоє туристських змагань: обласні з пішохідного  та водного туризму серед учнівської молоді. Учасниками змагань стали  160 юних туристів з 11 районів та 5 міст області, а саме: Білоцерківського, Бориспільського, Васильківського, Володарського, Згурівського, Макарівського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького, Сквирського, Ставищенського, Тетіївського, міст Біла Церква, Бориспіль, Буча, Обухів, Переясслав-Хмельницький та команда КЗ КОР « Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

У змаганнях з пішохідного туризму взяли участь туристи-спортсмени старшої (група А) та молодшої (група Б) вікових груп. Програмою цих змагань було передбачено подолання особисто-командної дистанції «Смуга перешкод», командної дистанції «Смуга перешкод», командної дистанції «Крос-похід» та двох дистанцій з велосипедного туризму (у загальний залік не входять): «Велокрос» та «Велотріал». Юні туристи-водники боролися за перемогу на дистанціях ” Слалом”, “Спринт” та “Рятуальні роботи”. Також усі команди змагалися у конкурсі «Таборування». 

Дітей та тренерів команд-учасниць змагань привітали Нестерук Тамара Василівна – директор КЗ КОР “Центрт творчості дітей та юнацтва Київщини” та Фурсенко Микола Івановичголова Фурсівської сільської ради.

У ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ ЗМАГАНЬ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВИЗНАНО:

У групі А ( діти 14-17 років)

I місце – команда міста Бориспіль;

II місце – команда Тетіївського району;

III місце – команда Згурівського району.

У групі Б (діти 11-14 років)

I місце – команда міста Буча;

II місце – команда Васильківського району;

III місце – команда Переяслав-Хмельницького району.

Результати юних туристів на інших дистанціях змагань та  у конкурсній програмі наступні:

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед дівчат (група А)

І місце – Коваленко Анастасія (команда м. Бориспіль);

ІІ місце – Лінська Яна (команда м. Бориспіль);

ІІІ місце – Тарасенко Дарина (команда Васильківського району).

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед юнаків (група А)

І місце – Ковальський Ігор (команда Васильківського району);

ІІ місце – Балинський Сергій (команда Тетіївського району);

ІІІ місце – Краченко Юрій (команда м. Бориспіль).

Командний залік на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» (група А)

І місце – команда міста Бориспіль;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – Тетіївського району.

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед дівчат (група Б)

І місце – Зуєва Катерина (команда міста Буча);

ІІ місце – Тицик Евеліна (команда Ватльківського району);

ІІІ місце – Рубан Марія (команда міста Буча).

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед юнаків (група Б)

І місце – Надід Юрій (команда Переяслав-Хмельницького району);

ІІ місце – Дубовик Андрій (команда Васильківського району);

ІІІ місце – Чорнокожа Антон (команда Володарського району).

Командний залік на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» (група Б)

І місце – команда міста Буча;

ІІ місце – команда Переяслав-Хмельницького району;

ІІІ місце – команда Васильківського району.

Командна дистанція «Смуга перешкод» (група А)

І місце – команда міста  Бориспіль;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – команда Тетіївського району.

Командна дистанція «Смуга перешкод» (група Б)

І місце – команда Васильківського району;

ІІ місце – команда міста Буча;

ІІІ місце – команда міста Бориспіль.

Командна дистанція «Крос-похід» (група Б)

І місце – команда міста Буча;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – команда Переяслав-Хмельницького району.

Командна дистанція «Крос-похід» (група А)

І місце – команда міста Бориспіль;

ІІ місце – команда Згурівського району;

ІІІ місце – команда Тетіївського району.

Конкурс «Таборування»

І місце – команда Васильківського району;

ІІ місце – команда міста Обухів;

ІІІ місце – команда Тетіївського району.

Дистанція з велосипедного туризму «Велокрос» серед дівчат

І місце – Кас’ян Валентина (команда міста Переяслав-Хмельницький);

ІІ місце – Шматкова Марія (команда міста Бориспіль);

ІІІ місце – Сеник Анастасія (команда міста Бориспіль).

Дистанція з велосипедного туризму «Велокрос» серед юнаків

І місце – Коновальчук Олександр (команда Сквирського району);

ІІ місце – Ремез Віктор (команда Сквирського району);

ІІІ місце – Ткачук Максим (команда міста Переяслав-Хмельницький).

Командний залік на дистанції з велосипедного туризму «Велокрос»

І місце –команда Сквирського району;

ІІ місце – команда міста Переяслав-Хмельницький;

ІІІ місце – команда міста Бориспіль.

Дистанція з велосипедного туризму «Велотріал» серед дівчат

І місце – Пінчук Алла (команда міста Бориспіль);

ІІ місце – Сеник Анастасія (команда міста Бориспіль

ІІІ місце – Кас’ян Валентина (команда міста Переяслав-Хмельницький).

Дистанція з велосипедного туризму «Велотріал» серед юнаків

І місце – Ремез Віктор (команда Сквирського району);

ІІ місце – Мельничук Вадим (команда Сквирського району);

ІІІ місце – Коновальчук Олександр (команда Сквирського району);

ІІІ місце – Жук Олександр (команда міста Бориспіль).

Командний залік на дистанції з велосипедного туризму «Велотріал»

І місце –команда Сквирського району;

ІІ місце – команда міста Переяслав-Хмельницький;

ІІІ місце – команда міста Бориспіль.

У ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ ЗМАГАНЬ З ВОДНОГО ТУРИЗМУ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВИЗНАНО:

І місце – команда міста Бориспіль;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – команда Сквирського району;

Результати юних туристів-водників на інших дистанціях змагань наступні:

Дистанція «Слалом»

І місце – екіпаж команди міста Бориспіль;

ІІ місце – екіпаж команди міста Переяслав-Хмельницький;

ІІІ місце – екіпаж команди Васильківського району.

Дистанція «Спринт»

І місце – екіпаж команди міста Бориспіль;

ІІ місце – екіпаж команди міста Переяслав-Хмельницький;

ІІІ місце – екіпаж команди Васильківського району.

Дистанція «Рятувальні роботи»

І місце – екіпаж команди Сквирського району;

ІІ місце – екіпаж команди Васильківського району;

ІІІ місце – екіпаж команди Володарського району.

Тож за підсумками змагань Київську область на Чемпіонатах України з пішохідного та велосипедного туризму представлятимуть команди міста Бориспіль та  Сквирського районів.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasni-zmagannya-z-pishohidnogo-ta-vodnogo-turyzmu-sered-uchnivskoi-molodi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image