«

»

Січ 11 2021

Print this Запис

Обласний еко-челендж «Зроби годівничку – врятуй пташину»

Зима – дуже важкий час для пернатих. Через холод їм потрібно ще більше енергії, яку вони можуть отримати лише з їжі. Але їжу часто ховає сніг та лід, плодів на деревах майже не залишається. За короткий світловий день пташкам важко знайти необхідну кількість корму. Саме тому так важливо підгодовувати пташок взимку. Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» з 15 по 22 січня 2021 року започатковує обласний еко-челендж «Зроби годівничку – врятуй пташину»  (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids»).

Еко-челендж проводиться з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, розвитку гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони.

Організатор обласного еко-челенджу «Зроби годівничку – врятуй пташину»: КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Учасники: педагоги, вихованці гуртків закладів освіти Київщини та їхні родини.

Види контенту:

 • фотоматеріали;
 • відеоролик;
 • майстер-клас;

Правила участі в еко-челенджі та як розмістити контент:

 1. Виготовити годівничку з екоматеріалів власними руками.
 2. Розмістити її у подвір’ї, парку, в лісі тощо.
 3. Весь процес супроводжувати фото- відеозйомкою, відповідно до обраного контенту. Матеріали мають засвідчувати процес виготовлення годівнички та процес розміщення її у природному середовищі.
 4. Розмістити допис на сторінці соціальної мережі свого закладу освіти, зазначити необхідну інформацію та використати хештег:

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину

Назва допису

Ім’я, прізвище дитини, вік

Назва закладу (гурток)

ФОТО чи ВІДЕО

 1. Розмістити допис на офіційному сайті вашого закладу освіти.

Скопіювати посилання на ваш допис та надіслати з позначкою #ЗробиГодівничкуВрятуйПташину на електронну адресу еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «ЦТДЮК»: ctduk_ekolog@ukr.net

Той, хто любить і цінує природу, повинен постійно дбати про її збагачення, вміти зберігати і розумно використовувати її скарби!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-eko-chelendzh-zroby-godivnychku-vryatujj-ptashynu/

Коментарі до статті

 • ВКонтакті
 • Facebook
 • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image