«

»

Жов 01 2013

Print this Запис

Обласний етап Всеукраїнських змагань у класі моделей F-2-D (повітряний бій) та радіокерованих моделей

28 вересня 2013 року в Києві, на авіадромі «Чайка» ЦК ТСО України  відбувся обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту у класах моделей F-2-D (повітряний бій) та радіокерованих моделей.  
 
Захід проводився з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку й удосконалення спортивно-технічної майстерності дітей та учнівської молоді. 
У змаганнях взяли участь команди Баришівського районного центру позашкільної роботи «Мрія»,  Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, Центру технічної творчості «Евріка»  м. Бориспіль, Станції юних техніків м. Біла Церква, Станції юних техніків м. Васильків, Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Клуб за місцем проживання «Прометей», Еколого-технічного центру м. Ірпінь, Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».
 
Перед початком заходу  головний суддя змагань, суддя національної категорії, голова Федерації авіамодельного спорту Київської області Віктор Анатолійович Садомов провів інструктивну нараду для керівників авіамодельних гуртків.
Відповідно до програми змагань 20 найсильніших авіамоделістів показали справжній клас у виконанні фігур вищого пілотажу. У перервах між змаганнями діти із захопленням  спостерігати, як любителі адреналіну парять в аеродинамічній трубі і стрибають  з парашутом. 
У підсумку визначено переможців обласного етапу Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді  з авіамодельного спорту в класах моделей F-2-D (повітряний бій) та радіокерованих моделей. 
 
 
 
Моделі класу F-2-D

Особистий залік
Номінація «Калійні двигуни»

І місце    Редюк Ілля, вихованець Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;
ІІ місце    Моцак Богдан, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості;
ІІІ місце   –  Постриган Андрій, вихованець Баришівського районного центру позашкільної роботи «Мрія».

Номінація «Дизельні двигуни»

І місце  ̶  Моцак Богдан, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості;
ІІ місце – Клименко Євген, вихованець Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;
ІІІ місце  –  Перцов Євген, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Номінація «Двигуни 1,5 »
І місце   ̶  Чорний Іван, вихованець Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;
ІІ місце   – Редюк Ілля, вихованець Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;
ІІІ місце  – Шабат Володимир, вихованець Баришівського районного центру позашкільної роботи «Мрія».

Командний залік
І місце    команда Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;
ІІ місце  – команда Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
ІІІ місце  – команда Баришівського районного центру позашкільної роботи «Мрія».

 
Радіокеровані моделі

Особистий залік
Номінація «Гонка»
І місце     Локайчук Віталій, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;
ІІ місце    Гусак Олександр, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості;
ІІІ місце     Стадніченко Денис, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Номінація «Пілотаж»
І місце     Яценко Дмитро, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;
ІІ місце    Павленко Іван, вихованець Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості;
ІІІ місце    Коба Андрій, вихованець Центру технічної творчості «Евріка»  м. Бориспіль.

Номінація «Копії»
І місце     Яценко Дмитро, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;
ІІ місце   Коба Андрій, вихованець Центру технічної творчості «Евріка»  м. Бориспіль;
ІІІ місце    Павленко Іван, вихованець Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Командний залік
І місце    команда Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;
ІІ місце    команда Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості;
ІІІ місце     команда Центру технічної творчості «Евріка»  м. Бориспіль.

Команди-переможці нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та кубками, переможці в особистому заліку – грамотами КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та медалями. 

 

 

 

 

 

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-etap-vseukra%d1%97nskyh-zmagan/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image