«

»

Гру 14 2018

Print this Запис

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція»

   У дні, що передують настанню Нового року,  кожна людина занурюється в непередавану атмосферу найчарівнішого з річних свят. Серед різноманітних святкових вбрань будь-якого приміщення найкращими, найпривабливішими будуть ті, що вироблені власними руками.

   На обласний етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція», який проводиться щороку з метою формування в дітей дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення, до КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» надійшло 302 роботи з 80 закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

  Роботи представлені у номінаціях: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина чи колаж, новорічний подарунок.

   З 15 грудня 2018 року до 15 січня 2019 року всі охочі можуть відвідати виставку дитячих новорічно-різдвяних робіт, яка демонструється у виставковій залі Комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський краєзнавчий музей» (вул. Соборна, 4, м. Біла Церква).

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-etap-vseukrainskogo-konkursu-z-novorichnoi-florystyky-novorichna-kompozyciya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image