«

»

Лют 13 2020

Print this Запис

Обласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка»

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді  проводить щорічну Всеукраїнську акцію «Годівничка» (далі – акція).
Умови акції можна переглянути на сайті НЕНЦ (https://nenc.gov.ua/?page_id=7491).
До участі в акції запрошуються учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти України.

Для участі в обласному етапі акції всі роботи, що відповідають умовам проведення,  слід надсилати  на адресу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (вул. Богдана Хмельницького 42/41, м. Біла Церква,  Київська обл., 09117) до 31 березня 2020 року.  Телефони для довідок: (066)250 42 68 (І. Пахомова), (098)443 68 35 (Т. Пожалова),  (04563)390990.

Робота повинна мати етикетку, що розташована на звороті і містить  назву, ім’я, прізвище та вік автора, заклад освіти, прізвище та ім’я керівника.

УВАГА! Заявки на участь у обласному етапі акції необхідно обов’язково заповнити в GOOGLE формі за посиланням, яке буде активне з 2 березня 2020 р.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-etap-vseukrainskoi-akcii-godivnychka/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image