«

»

Лис 18 2019

Print this Запис

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Готуємося до конкурсу!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у грудні 2019 – січні 2020 рр.  проводить обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Виставка проводяться з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику і символіку.

У виставці беруть участь учні, вихованці, творчі об’єднання закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Творчі роботи необхідно подати до 10 грудня 2019 року до еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 42/41. Контактні телефони:  (04563) 9-09-90, моб. 066-250-42-68 (Пахомова Інна Андріївна, завідувач еколого-натуралістичного відділу ), моб. 098-443-68-35 (Пожалова Тетяна Миколаївна, методист еколого-натуралістичного відділу), е-mail: ctduk_ekolog@ukr.net.

На обласний етап виставки приймаються по одній творчій роботі з кожної номінації:

  1. Стилізована ялинка;
  2. Новорічний букет;
  3. Новорічна композиція;
  4. Новорічний вінок;
  5. Сюжетна композиція;
  6. Новорічна картина чи колаж;
  7. Новорічний подарунок.

Роботи, представлені на виставку, повинні обов’язково мати етикетку, міцно прикріплену до роботи на зворотній стороні, в якій зазначено: прізвище, ім’я, по-батькові та вік автора, назву роботи, номінацію, творче учнівське об’єднання, повну назву навчального закладу, прізвище, ініціали керівника.

Роботи переможців будуть направлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі виставки «Новорічна композиція».

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Заявки на участь у виставці необхідно обов’язково заповнити в електронному варіанті за посиланням, яке буде відкрите з 1 грудня 2019 р.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-etap-vseukrainskoi-novorichno-rizdvyanoi-vystavky-novorichna-kompozyciya-gotuemosya-do-konkursu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image