«

»

Лис 15 2016

Print this Запис

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

imagesКомунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у грудні 2016-січні 2017 р.р.  проводить обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Виставка проводяться з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику і символіку.

Виставка буде діяти з 16 грудня 2016 року до 10 січня 2017 року на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський краєзнавчий музей». Для участі в обласному етапі

У виставці беруть участь учні, вихованці, творчі об’єднання загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

Заявки на участь у виставці та творчі роботи необхідно подати до 9 грудня 2016 року

до еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на адресу: м. Біла Церква, б-р Олександрійський, 90. Контактні телефони: факс (04563) 6-46-45, тел. 4-18-27, моб. 097-64-28-307 (Соловйова Ірина Василівна, завідувач еколого-натуралістичного відділу), е-mail: ctduk_ekolog@ukr.net. На обласний етап виставки приймаються по одній творчій роботі з кожної номінації від районного (міського) позашкільного навчального закладу.

На виставку приймаються роботи за номінаціями:

  1. Стилізована ялинка;
  2. Новорічний букет;
  3. Новорічна композиція;
  4. Новорічний вінок;
  5. Сюжетна композиція;
  6. Новорічна картина чи колаж;
  7. Новорічний подарунок.

Роботи, представлені на виставку, повинні обов’язково мати етикетку, міцно прикріплену до роботи, в якій зазначено: прізвище, ім’я, по-батькові та вік автора, назву роботи, номінацію, творче учнівське об’єднання, повну назву навчального закладу, прізвище, ініціали керівника.

Роботи переможців будуть направлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі виставки «Новорічна композиція».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-etap-vseukrainskoi-novorichno-rizdvyanoi-vystavky-novorichna-kompozyciya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image