«

»

Чер 09 2020

Print this Запис

Обласний онлайн-техночелендж “Creat and test”

Вихованці комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівського центру позашкільної роботи» приєднуються до обласного онлайн техночеленжу «Creat and test».

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!» в 2020 р., Усольцев Ілля вихованець гуртка «Ерудит» (керівник Наталка Федій) здобув І місце з роботою електрифікований «Український космічний збирач сміття».

В 2019 р. в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!» Ілля здобув І місце з роботою електрифікований «Аеромобіль».

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!» в 2020 р., Шевчук Вадим вихованець гуртка «Ерудит» (керівник Наталка Федій) здобув І місце з роботою електрифікований атракціон «Паровозик»

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!» в 2019 р., Зозуля Ганна вихованка гуртка «Космічне макетування та моделювання» (керівник Наталка Федій) здобула ІІ місце з роботою «Електрифікована наземна система спостережень».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-onlajjn-tehnochelenzh-creat-and-test/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image