«

»

Тра 13 2019

Print this Запис

Обласний зліт учнівських лісництв Київщини

10-11 травня 2019 року відбувся обласний зліт учнівських лісництв Київщини, організаторами якого стали департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Київська обласна організація товариства лісівників України.

Метою обласного зльоту учнівських лісництв є залучення учнівської молоді Київщини до природоохоронної та дослідно-експериментальної роботи в галузі лісового господарства, підвищення ефективності та якості роботи учнівських лісництв області у налагодженої співпраці між лісівниками та освітянами в напрямку лісівничо-просвітницької діяльності.

Учасниками обласного зльоту були команди 12 учнівських лісництв з Білоцерківського, Богуславського, Бородянського, Вишгородського,  Кагарлицького, Макарівського, Ставищенського,  Фастівського районів,  м.Бучі, м. Переяслава-Хмельницького.

Урочисто зліт відкрили перший заступник начальника Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства Руслан Гузенко та директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Тамара Нестерук. З вітальним виступом завітав на зліт колектив екологічної просвіти «Вітаміни» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Перший день зльоту проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під гаслом «Діброва fest». Протягом дня вихованці лісництв здійснили еко-подорож Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, відвідали музей хліба, творчо та креативно презентували діяльність своїх лісництв під загальною темою «Думай глобально – дій локально» та помандрували побували на екскурсії вечірнім Києвом.

Другий день зльоту пройшов на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України. Тема дня – «Forest-лабораторія».

На початку роботи  з вітальним вступним словом до учасників зльоту звернувся директор Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України Петро Лакида.

Протягом дня вихованці лісництв  захищали науково-дослідницькі роботи у галузі лісового господарства, відвідали кафедру ботаніки, дендрології та лісової селекції, де завідувач кафедри Юрій Марчук та доценти кафедри Марія Шевчук і Костянтин Маєвський ознайомили юних лісівників з роботою кафедри. Разом із студентами-магістрами та завідувачем кафедри таксації лісу та лісового менеджементу Андрієм Білоусом пройшлися стежками захоплюючого Forest-квесту «Дотик природи» на території Ботанічного саду НУБіП.

В ході другого дня роботи зльоту на базі кафедри таксації лісу та лісового менеджменту Андрій Хрудьба,  консультант з питань еколого-просвітницької роботи представництва FSC в Україні провів методичний семінар з питань використання FSC-уроків для керівників учнівських лісництв та представників лісогосподарських підприємств.

Найрочистішими стали моменти підбиття підсумків та нагородження переможців, якими стали:

Гран-прі –           Пилиповицьке учнівське лісництво Пилиповицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бородянського району – керівник Надія Підлісна;

І місцеУчнівське лісництво «Зелений гомін» Переяслав-ХмельницькОЇ загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 – керівники Людмила Кондратенко, Антоніна Євтушенк;

ІІ місцеДорогинське учнівське лісництво Дорогинського закладу загальної середньої освіти I-IІI ступенів  Фастівської районної ради – керівники Ніна Стукал;

ІІІ місце – Снітинське учнівське лісництво  Фастівського районного еколого-етнографічного центру та Малоснітинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – керівник Віталіна Попова.

За інноваційний підхід до організації учнівського лісництва дипломами нагороджені:

  • Шкільне лісництво «Зелена хвиля» Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №4керівник Марина Демченкова;
  • Розкішнянське учнівське лісництво Центру творчості дітей та юнацтва Київщини та Розкішнянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей) Ставищенського району – керівник Оксана Руднєва.

Незалежно від того, які місця посіли колективи, всі учні активно, з повною віддачею брали участь у зльоті, і кожному з них ми маємо дякувати за те, що у вільний від навчання час присвячують себе корисній, життєво важливій справі та є свідомими підростаючими громадянами нашої країни!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-zlit-uchnivskyh-lisnyctv-kyivschyny-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image