«

»

Тра 16 2014

Print this Запис

Обласний зліт загонів юних інспекторів руху

Фото Ю▓Р 1

13 травня 2014 року в місті Борисполі на стадіоні «Колос» відбувся 38-ий фінальний обласний зліт загонів юних інспекторів руху. Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області.

У змаганнях взяли участь 12 загонів юних інспекторів руху з районів та міст області. На початку  заходу команди отримали маршрутні листи подолання етапів змагань  і з завзяттям почали виборювати бажану перемогу. Змагання за традицією складалися з 5 етапів: «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Вело-естафета», «Медична допомога» та виступи агітбригад.

 Найбільш цікавим та видовищним був, звичайно ж, останній конкурс. Глядачі та представники засобів масової інформації із захопленням спостерігали за тим, як діти демонстрували майстерність та оригінальність у викладенні Правил дорожнього руху, норм безпечної поведінки на дорозі, популяризації діяльності ДАІ та загонів ЮІР із попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Підбивати підсумки етапів було досить складно, адже рівень підготовки багатьох команд заслуговував найвищої оцінки. У результаті змагань визначено переможців:

I місце – загін «Світло» Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;

II місце – загін «ЮІР Гатнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва  Києво-Святошинського  району;

III місце – загін «Стоп-контроль» Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.  

Завдяки таким заходам діти повторюють Правила дорожнього руху та вдосконалюють навички безпечної поведінки на дорозі, розширюють свій світогляд, стають більш упевненими в собі та знаходять нових друзів. 

фото Ю▓Р 3 IMG_3255 IMG_3263 IMG_3275

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-zlit-zagoniv-yunyh-inspektoriv-ruhu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image