«

»

Кві 05 2018

Print this Запис

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДИРЕКТОРІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи  КЗ КОР «Центр  творчості дітей та юнацтва Київщини» 03-04 квітня 2018 року відбувся  обласний семінар- практикум для директорів закладів позашкільної освіти «Системний підхід до моделювання освітнього простору сучасного закладу позашкільної освіти» на базі Палацу дітей та молоді Славутицької міської ради, у якому взяли участь понад 30 керівників закладів позашкільної освіти  Київської області.

Метою семінару-практикуму було ознайомити директорів закладів позашкільної освіти з сучасними управлінськими технологіями діяльності керівника нової формації.

Учасники заходу працювали в фокус групах за наступними платформами:

«НЕекскурсія Палацом – занурення в Art-простір закладу позашкільної освіти»;

«Педагогічна креативність: звільнення від стереотипів та шаблонів»;

«Розвиток позитивної організаційної культури закладу  позашкільної освіти в умовах реформування освіти».

Ніна Анатоліївна Єрьоміна, директор Палацу дітей та молоді Славутицької міської ради, ознайомила своїх колег з системою роботи закладу, креативними новинками та презентувала співпрацю закладу з іншими закладами позашкільної освіти з питань організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді.

Плідною була зустріч директорів з Cлавутицьким міським головою Фомічевим Юрієм Кириловичем, який ознайомив з історією міста Славутич, презентував міжнародні освітні проекти та вручив директорам закладів позашкільної освіти сертифікати про участь в обласному-семінарі практикумі.

Під час круглого столу «Творчість педагога – передумова його професійного  зростання» обговорено інноваційну модель сучасного закладу позашкільної освіти в контексті освітніх реформ.

На завершення заходу учасники обласного семінару-практикуму мали змогу відвідати краєзнавчий музей міста Славутича та Чорнобильської АЕС .

 

 

https://www.facebook.com/sarnadja/videos/1751652608229160/UzpfSTEzMTU1NDA4ODE4Mzg5MTM6MTczMDYyMjcxNjk5NzM5Mg/

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasnyy-seminar-praktykum-dyrektoriv-pozashkilnyh-zakladiv-osvity-kyivskoi-oblasti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image