«

»

Тра 19 2014

Print this Запис

В Обухові святкували Міжнародний день сім’ї

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 травня  місто Обухів святкувало Міжнародний день сім’ї. Це свято значиме для кожної людини. Все своє життя ми пов’язані з тією сім’єю, з якої  вийшли,  із землею, де народилися і зросли… Куди б не закинула нас доля, ми завжди подумки з ними.

Тепле дружнє коло родин міста зібрала святкова зала Будинку культури. З нагоди свята зі щирими словами привітання до присутніх звернувся міський голова Левченко О. М., завідуюча відділом культури міста Богданович Т.І.

Гарним подарунком для глядачів був святковий концерт, який підготували творчі колективи міста. Центр творчості дітей та юнацтва  «Романтик» теж долучився до святкування. Зі сцени лунали пісні вокалістів студії «Стейдж-Вок», гучними оплесками зустрічали відомий всім у місті ансамбль танцю «Фаворит».

Щаслива родина – щаслива дитина! Ці слова стали лейтмотивом свята, і сподіваємось, будуть девізом для кожного  з нас протягом усього життя. 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/obuhovi-svyatkuvaly-mizhnarodnyjj-den-simi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image