«

»

Тра 22 2020

Print this Запис

Онлайн-нарада керівників закладів позашкільної освіти Київської області

22 травня 2020 року  відбулася  онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти Київської області. Учасниками заходу стали 82 керівники закладів позашкільної освіти.

В.о. директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко, проінформувала директорів про організоване завершення 2019/2020 навчального року та окреслила пріоритетні напрями діяльності закладів позашкільної освіти області на наступний навчальний рік.

Про результативність діяльності закладів позашкільної освіти в 2019/2020 навчальному році та організацію освітнього процесу у дистанційному режимі доповіла Тамара Нестерук, в.о. директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Власний досвід організації дистанційної діяльності презентували Тетяна Стаменова, директор Вишнівського центру дітей та юнацтва Києво-Святошинського району, Тетяна Слободянюк, директор Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості та Тетяна Кругляк, директор Тетіївського центру позашкільної освіти Тетіївської міської ради.

Про забезпечення якості та доступності позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму в закладах позашкільної освіти області доповіла директор КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар.

Методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Валерій Гаврилюк, ознайомив присутніх з новими підходами до підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти в умовах реформування освіти.

Людмила Шевченко, заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей  та юнацтва Київщини»  проаналізувала результати участі педагогів закладів позашкільної освіти у професійних конкурсах та акцентувала увагу учасників онлайн-наради на особливостях організації інформаційно-методичної роботи з педагогічними працівниками закладів позашкільної освіти в умовах дистанційного навчання.

Алла Радзвілл, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей  та юнацтва Київщини» ознайомила керівників закладів позашкільної освіти із змістом організаційно-масової роботи з дітьми та учнівською молоддю в закладах позашкільної освіти.

За підсумками наради були визначені пріоритетні вектори розвитку позашкільної освіти області на 2020-2021 навчальний рік.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/onlajjn-narada-dyrektoriv-zakladiv-pozashkilnoi-osvity-kyivskoi-oblasti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image