«

»

Вер 15 2020

Print this Запис

Онлайн нарада відповідальних за проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

15 вересня, відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2020 рік, відділом спортивного туризму та краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено онлайн нараду для відповідальних за проведення І-х (районних, міських, ОТГ) та ІІ-го (обласного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учасниками заходу стали 40 освітян Київщини: спеціалісти місцевих органів управління освітою, методисти та керівники гуртків закладів позашкільної освіти.

Під час наради було проаналізовано участь роїв закладів освіти у обласних та всеукраїнських заходах за програмою гри «Джура» протягом минулого 2019/2020 навчального року, а також обговорено план, зміст, формат (онлайн, в умовах дистанційного навчання тощо) змагань та конкурсів у новому 2020/2021 навчальному році.

Зокрема, учасники наради ознайомилися зі змістом наказу МОН від 11.09.2020 №1132 «Про проведення у 2020/2021 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Освітян також поінформовано про орієнтовний графік проведення занять у рамках обласної та всеукраїнської «Школи виховників джур».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/onlajjn-narada-vidpovidalnyh-za-provedennya-i-ta-ii-etapiv-vseukrainskoi-gry-sokil-dzhura/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image