«

»

Лют 19 2021

Print this Запис

Онлайн-зустріч із лікаркою української антарктичної станції “Академік Вернадський”!

Наталія Бабій – неймовірна жінка і цікава співрозмовниця! Вона – перша лікарка у складі Української антарктичної експедиції на станції «Академік Вернадський», учасниця Революції Гідності. Зустрівшись із нею онлайн 19.02.2021 учнівська молодь і педагоги Київщини відзначили 25-у річницю заснування антарктичної станції «Академік Вернадський». Організатор зустрічі – відділ спортивного туризму та краєзнавства КЗ КОР “ЦТДЮК”.
Станція «Академік Вернадський» – єдина українська антарктична станція, розташована на мисі Марина острова Галіндез. Вона працює постійно і є метеорологічною та геофізичною обсерваторією. Надзвичайно цікавою була розповідь пані Наталії про подробиці її роботи на станції протягом 13 місяців.
Учасників зустрічі цікавило все: від того, що їли учасники експедиції, до її забезпечення технічними засобами, інвентарем тощо. Дякуємо Тамілі Коваль та Олександру Клочку за цікаву презентацію про антарктичну станцію, пінгвінів і дослідників!
   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/onlajjn-zustrich-iz-likarkoyu-ukrainskoi-antarktychnoi-stancii-akademik-vernadskyjj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image