«

»

Жов 26 2021

Print this Запис

Організація освітнього процесу в закладі позашкільної освіти: від сучасного освітнього середовища до нового змісту позашкільної освіти

26 жовтня 2021 року у КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося засідання педагогічної  ради  з теми «Організація освітнього процесу в закладі позашкільної освіти: від сучасного освітнього середовища до нового змісту позашкільної освіти» за участі педагогічних працівників закладу.

Зустріч розпочалася із нагородження педагогів закладу відомчими нагородами Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Національного еколого-натуралістичного центру за активну і творчу працю.

Модератор педагогічної студії, Тамара Нестерук, в.о. директора          КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», подякувала колективу за плідну працю та презентувала етапи досягнення успіху педагога-позашкільника та модель розвитку закладу, також акцентувала увагу на технологіях проєктної діяльності та сучасних підходах до організації освітнього простору.

Про важливість створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти у КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та критерії забезпечення якості освіти висвітлила Людмила Шевченко, заступник директора з навчально-методичної роботи. Вона зазначила, що процес вивчення якості освіти у закладі це проведення самоаналізу діяльності закладу на відповідність очікувань держави, батьків, дітей і він дуже важливий для розвитку Центру.

У ході педради були презентовані сучасні технології для використання в освітній діяльності педагогів. Так, про гугл-форми, як ефективний засіб організації освітнього процесу, висвітлила Людмила Дюдя, методист відділу спортивного туризму та краєзнавства. Людмила Павленко, методист методичного відділу, продемонструвала як правильно використовувати QR-коди в освітній діяльності. Завершилася педагогічна рада корпоративним тренінгом «Використання технології командоутворення в освітньому процесі», який провела методист організаційно-масового відділу Марина Журбенко. У ході тренінгу педагоги вибудували спільні шляхи для результативної комунікації.

Якість освіти – є національним пріоритетом. Тому створення ефективної моделі функціонування освітнього середовища є актуальним і важливим.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/organizaciya-osvitnogo-procesu-v-zakladi-pozashkilnoi-osvity-vid-suchasnogo-osvitnogo-seredovyscha-do-novogo-zmistu-pozashkilnoi-osvity/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image