«

»

Жов 22 2019

Print this Запис

Осінь без диму

Осінь повноцінно вступила в свої права: в різні відтінки пофарбувала листя, яке різнобарвним килимом стелеться нам під ноги. Така краса несе нам не тільки естетичну насолоду, але може бути  загрозою для нашого здоров’я, адже  часто восени неподалік житлових будинків палають багаття з опалого листя. Забруднення повітря від таких багать набагато сильніше, ніж від викидів автомобільного транспорту.

З метою привернення уваги населення до проблеми спалювання листя вихованці гуртка «Хімія і довкілля» (керівник гуртка Яковенко О.С.) впродовж жовтня проводять акцію «Осінь без диму»: виготовляють  і розвішують листівки та звернення, проводять роз’яснювальну роботу щодо вирішення проблеми опалого листя безпосередньо з населенням та  через соціальні мережі.

Конституція України гарантує кожному безпечне для життя і здоров’я довкілля, а значить – кожен повинен вважати своїм обов’язком  боротися з цією проблемою.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/osin-bez-dymu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image