«

»

Вер 24 2018

Print this Запис

Осінні клопоти юніорів-лісівників

У Ставищенському лісництві державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» працює та набуває умінь і навичок з вирощування лісу окремий підрозділ юніорів-лісівників – учнівське лісництво з Розкішнянського НВК. Традиційна співпраця школярів та лісової охорони триває на Ставищенській землі ще з 70-х років минулого століття. На сьогоднішній день шкільне лісництво має власну площу розсадника, шкілку для практичних занять та дослідницької роботи.

З початком нового навчального року поряд з навчанням у школі дочекалися приємних клопотів юні лісівники у Ставищенському лісництві. Теплого вересневого дня поспішають вони до розсадника, щоб навести лад на ділянках, адже необхідно провести обрізку декоративних кущів спіреї й самшиту, доглянути в  коробах  сіянці берези повислої, сосни звичайної, ялини європейської.

Лісничий Швець Т.О. з радістю ділиться досвідом із школярами і прищеплює любов до природи. В свою чергу члени учнівського лісництва «Розкішнянське» завжди із задоволенням працюють в розсаднику під керівництвом наставників. Так чудово разом дбати про зелені насадження нашої країни.

Керівник учнівського лісництва Руднєва О.В.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/osinni-klopoty-yunioriv-lisivnykiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image