«

»

Чер 04 2019

Print this Запис

ОСВІТЯНИ ТА УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ-ФЛЕШМОБІ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ “УКРАЇНА НАЗАВЖДИ”

Шановні колеги, доводимо до вашого відома лист Міністерства освіти і науки України від 29.05.2019 року № 1/9-332 «Про акцію-флешмоб до Дня Незалежності України «Україна назавжди»:

Флешмоб.МОН

Супровiдний_167

Просимо сприяти організації та проведенню флешмобів до 28-ї річниці Незалежності України в закладах освіти всіх рівнів. Відповідно до Порядку проведення зазначеного заходу на електронну адресу Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді (УДЦНПВКТУМ: center.patriotua@gmail.com) до 28 серпня учасниками акції надсилаються відеоролики про здійснені флешмоби. Відео флешмобів також розхміщується учасниками на власних інтернет-ресурсах з повним пееліком хештегів: #Українаназавжди, #foreverUkraine, #УДЦНПВ. Найкращі відеороботи будуть відзначені грамотами УДЦНПВКТУМ.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/osvityany-ta-uchnivska-molod-zaproshuyutsya-do-uchasti-u-vseukrainskiy-akcii-fleshmobi-do-dnya-nezalezhnosti-ukrainy-ukraina-nazavzhdy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image