«

»

Січ 30 2017

Print this Запис

Пам’ятаємо героїв Крут!

DSC00822Вшанування героїв, які боролись за незалежність України, – почесний обов’язок кожного патріота України, не важливо, дорослого чи школяра. Вихованці гуртків КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» це добре знають, і тому, трагічна тема Крут,у ці дні, була в усіх на вустах.

До річниці битви під Крутами, 27 січня 2017 року,вихованці гуртків КЗ БРР БРЦПВУМ, що працюють на базі Тарасівського НВК, Рожнівського НВК та Літківської ЗОШ І-ІІІ ступенів провелипатріотичні заходи «Крути– наша слава, наша історія», де згадували хронологію кривавих подій та вшанували хвилиною мовчання пам’ять відважних молодих людей і вкотре оживили в уяві буремні події 1918 року:  страшний мороз,  залізнична станція і вони, студенти та школярі, юні, натхненні, патріотично налаштовані і… беззахисні проти навали ворожихозброєних більшовиків.

Юні патріоти переглядали документальні фільми, слухали пісні під відеоряд крутянських подій, декламували патріотичні поезії, пронизані болем, демонстрували тематичну виставку фото та малюнків «Пам’ятай Крути!».

При шкільних музеях «Берегиня» Рожнівського НВК та «Духовна спадщина» Тарасівського НВК було організовано виставки періодичних матеріалів про бій під Крутами.

Вихованці гуртків КЗБРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» поклали квітидо Кургану Слави в с.Літки, де похована частина учасників Крутянського бою, та вшанували їх пам’ять.

Це – наша історія, вона гірка, суперечлива,  трагічна, але, наша. Її треба знати, берегти і вивчати, пропускаючи через серце, адже ми –  українці і нам є чим і ким гордитися!

DSC00819

 

DSCN6992

DSCN6997

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pamyataemo-geroiv-krut-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image