«

»

Гру 15 2016

Print this Запис

Пам’ятаємо….

p140013114 грудня 2016 року, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, у Таращанському районному центрі творчості дітей та юнацтва «Веселка» пройшов урок мужності «Ціною свого життя».

Діти із захопленням слухали розповідь про героїв Чорнобиля, про героїв-земляків, які брали активну участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Також переглянули відеофільм «Чорнобиль. Загублений світ», створений вихованцями відео студії «Креатив» ЦТДЮ «Веселка». Один із героїв фільму, Куцовол Юрій Васильович, ліквідатор, колишній співробітник районного відділу міліції, був запрошений на захід і відверто поділився своїми спогадами про участь у ліквідації наслідків аварії.

Учні висловили щирі слова вдячності ліквідатору за героїзм, мужність і самопожертву, а також зазначили, що Чорнобиль для них ніколи не стане минулим. Адже завдяки самовідданості ліквідаторів, багато з яких заплатили за це життями і здоров’ям, аварія була локалізована.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pamyataemo/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image