«

»

Тра 19 2017

Print this Запис

Парад вишиванок на Іванківщині

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до рідної України.

Тож 18 травня гуртківці та учні загальноосвітніх закладів району долучилися до обласного проекту «Парад вишиванок».  Дрес-кодом дня для всіх його учасників стала вишиванка, і тому все навколо замайоріло різнобарвними візерунками української вишивки.

Із задоволенням учні шкіл взяли участь у флеш-мобі «Україна – єдина»,  хороводі дружби, конкурсах «Чарівна краса вишиванки», екскурсіях до шкільних  кімнат  краєзнавства, де зібрані вишивки різних поколінь, зустрілися  з місцевими майстринями-вишивальницями .

Діти  декламували вірші та співали пісні, в яких прославляється вишиванка, розповідали про вишиту сорочку та вишитий рушник, як вічні українські духовні символи-обереги та щиро вітали один одного зі святом.

На згадку про цей день і учні, і педагоги  дружно фотографувалися біля своїх навчальних закладів, адже ніщо так не єднає, як спільна історія та традиції. Проведення такого свята продемонструвало, що всі і діти, і дорослі  відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/parad-vyshyvanok-na-ivankivschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image