«

»

Лют 18 2020

Print this Запис

Патріотичний форум учнівської молоді Київщини «Зима, що нас змінила», приурочений Дню Героїв Небесної Сотні

Патріотичному вихованню у сьогоденні нашої держави відводять значне місце – це пов’язано як з історичними подіями недавніх часів, так і з далеким минулим нашої країни. Тому 18 лютого департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у місті Борисполі на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Бориспільський професійний ліцей» проведено Патріотичний форум учнівської молоді Київщини «Зима, що нас змінила», приурочений Дню Героїв Небесної Сотні.

Віддати шану борцям за українську Незалежність, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття, завітали: Тетяна Павленко, начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради, Сергій Неділько, директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді, Тарас Рондзістий, директор Міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження», Наталія Топчій, начальник відділу національно-патріотичного виховання та культурно-просвітницьких програм КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр»; Леся Онишко, учений секретар Національного Музею Революції Гідності, Андрій Макаров, Богдан Лисенко, учасники Євромайдану, волонтери добровільної пожежної дружини «Штурм»; Назарій Розлуцький, учасник Революції Гідності та АТО, нагороджений відзнакою «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня, провідний науковий співробітник Музею української діаспори, історик, дослідник українського визвольного руху, поет і прозаїк.

Для формування в учнів любові до рідної України та виховання у них національної свідомості були запрошені на форум в прямому включенні Лариса Савенко, виховник, і члени рою «Характерники» Авдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 та Анна Картавцева, консультант військово-цивільної адміністрації.

Педагогами та учнями Гнідинської школи була проведена пошукова робота, завдяки якій налагоджені тісні зв’язки з родиною Юрія Вербицького, загиблого Героя Майдану. Під час форуму учасники заходу мали змогу поспілкуватися з рідним братом – Сергієм Вербицьким у прямому включенні зі Львова.

На завершення патріотичного форуму учасники переглянули документальний фільм «Соловей співає», який є дослідженням проблеми мовного питання в Україні.

Форум  «Зима, що нас змінила» ще раз підтвердив, що Україна має величну культуру та історію, досвід державницького життя, які виступають потужним джерелом і міцним підґрунтям виховання дітей і молоді.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/patriotychnyjj-forum-uchnivskoi-molodi-kyivschyny-zyma-scho-nas-zminyla-pryurochenyjj-dnyu-geroiv-nebesnoi-sotni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image