«

»

Жов 02 2014

Print this Запис

Патріотичний лідерський бал

111111На сьогодні в Україні склалася нелегка політична ситуація.  Беззаперечною та пріоритетною потребою  сьогоднішнього дня  є виховання патріотичної молоді. Якщо раніше можна було спостерігати людей в вишиванках та з прапором України лише на свята, наприклад,  такі як День Незалежності, то сьогодні просто можна вийти на вулицю і зустріти багато  людей в українському національному одязі. Люди ходять на роботу, на навчання, чи просто на прогулянку зі стрічками, що символізують кольори українського прапора.  Але деякі думають, що нашого патріотизму немає, начебто все, що ми робимо є напоказ. Я, наприклад, зовсім із цим не погоджуюся. Можливо у когось він ще не проявився, але все ж таки є у душі кожного.

33333

26 вересня 2014 року  члени  Міської Ради Дітей Переяслава провели патріотичний лідерський бал,  у якому взяли участь 130 лідерів шкільного учнівського самоврядування.  Усі присутні  акапельно заспівали Гімн України та  пісню «Ще не вмерла Україна», хвилиною мовчання вшанували загиблих на сході України.  Відео-презентації  з війни на сході України  змусили  учасників піднятися і, не стримуючи сліз, аплодувати героям.
«Незважаючи на всю ситуацію, ми повинні залишатись людьми, бо ми майбутнє нашого народу. Українські діти прагнуть жити в мирній, єдиній і неподільній Україні, де небо – блакитне, а земля – золота. Де в українському Донецьку сходить сонце, а у Львові воно шепоче нам: «Завтра – новий день».

Де вітер, хоч і північний, але  по-чернігівськи  теплий, а влітку не спекотно навіть у субтропіках Південного узбережжя Криму. Ми хочемо збереження суверенітету і територіальної цілісності України» – звучало з вуст дітей.

2222

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/patriotychnyjj-liderskyjj-bal/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image