«

»

Бер 06 2020

Print this Запис

Перемога!

Відповідно до плану роботи Національного еколого-натуралістичного центру на 2019 рік та з метою пошуку резервів оптимізації виховного потенціалу, підвищення авторитету і соціального статусу педагогічних працівників, Міністерство освіти і науки України спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Інститутом психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) провели в у 2019 році Всеукраїнський конкурс методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах «Виховати особистість».

Вітаємо переможців у номінації «Керівник творчого учнівського об’єднання»: Тамару Нестерук, в.о. директора  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Людмилу Шевченко, заступника  директора з навчально-методичної роботи та Інну Пахомову, завідуючу еколого-натуралістичного відділу  за І місце з роботою «Реалізація обласного освітнього проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids»: екологізація освітнього простору у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Київщини»!

Бажаємо підкорення нових висот!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/peremoga-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image