«

»

Тра 13 2017

Print this Запис

Перемога на Всеукраїнському конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»!

12 травня у Навчально-науковому інституті Національної академії внутрішніх справ  відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Організатор конкурсу − Національна поліція України спільно із партнерами.
Мета конкурсу – залучити дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, провести профілактичну роботу серед підростаючого покоління.
Упродовж навчального року юні художники з різних куточків України малювали сюжети на тему «Правила дорожнього руху», створили поробки і  закликали водіїв не порушувати правил, бути обачливими, неодмінно зважати на маленьких пішоходів. 
Долучилися до участі у конкурсі й школярі Київщини.

Після відбіркових районних, міських та обласних етапів конкурсу кращі роботи були подані для участі у всеукраїнському етапі.
Приємною несподіванкою для вихованки гуртка образотворчого мистецтва Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості Миколюк Ауріки стала вістка про відзначення її роботи компетентним журі та нагородження спеціальним призом. 
«Я і надалі буду приймати участь у таких конкурсах, адже це не тільки цікаво, але і повчально. Правила дорожнього руху я знаю добре, однак мої однолітки часто порушують їх. Тому у своєму малюнку я хотіла донести до всіх, що безпека понад усе! А реалізувати ідею мені допомагала керівник гуртка Любов Козак. Я їй вдячна за це», − зазначила 12 – річна дівчинка.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/peremoga-na-vseukrainskomu-konkursi-molode-pokolinnya-za-bezpeku-dorozhnogo-ruhu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image