«

»

Лют 03 2015

Print this Запис

Перемога залежить від кожного!!!

P1040449

30 січня 2015 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч із воїном-земляком В’ячеславом Валерійовичем Ізотовим, який із березня 2014 року перебуває в зоні АТО і зараз вперше приїхав на відпочинок додому.

Протягом багатьох важких місяців збройного протистояння з агресором наші земляки самовіддано захищають цілісність України. Важко словами оцінити їх внесок, але серце кожного, хто знаходиться у безпеці, переповнене безмежною вдячністю і повагою до наших захисників. Саме подякувати воїнам-землякам зібралися вихованці та педагоги Центру творчості. Діти подарували присутнім частинку своєї душі – гарні слова, щирі українські пісні.

Старшокласники Сквирської ради дітей «Лідер» розповіли про заходи, які проводять у рамках акції «Діти Київщини – воїнам АТО». Волонтер Неля Михайлівна Рудніченко висловила слова подяки небайдужим сквирянам, завдяки яким ось уже шістнадцятий раз відвезли зібрані продукти і речі до солдат-земляків на передову.

Особливо гаряче дякував від свого імені й від імені своїх побратимів В'ячеслав Ізотов дітям за найцінніше, що потрапляє на фронт – дитячі листи і малюнки, за щирість і довіру.

P1040422 P1040439P1040417

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/peremoga-zalezhyt-vid-kozhnogo/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image