«

»

Жов 08 2020

Print this Запис

Переможці фінального етапу ХV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки заочного XV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

У конкурсі взяли участь вихованці еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, Будинків дитячої та юнацької творчості, навчальновиховних комплексів, закладів загальної середньої освіти із 22 регіонів України.

На підставі висновків журі конкурсу переможцями від Київської області визнано:

І місце

Секція: «Я і природа»

  1. Бережного Назарія, учня 6 класу Опрного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської районної ради, вихованця гуртка «Екопростір» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» з роботою: «Вплив транспортного навантаження на величину флуктуючої асиметрії листкової пластинки Betula pendula»;
  2. Конончук Вікторію, вихованку гуртка «Юний еколог» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю 6 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жукинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, філії с. Воропаїв» Вишгородської райдержадміністрації, з роботою: «Дослідження стану атмосферного повітря біля птахофабрики в селі Жукин шляхом біоіндикації»;
  3. Пахомову Софію, ученицю 6-В класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка, вихованку гуртка «Яскраві барви здоров’я» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», з роботою: «Вивчення екологічного стану повітря на пришкільній території».

Секція: «Тваринний світ»

      Москалець Захарія, учня 5-Б класу Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованця гуртка «Друзі природи» Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, з роботою: «Комахи – шкідники обліпихи в Північному Лісостепу України».

ІІ місце

Секція «Народознавство та краєзнавство»

  1. Ісак Марину, ученицю 6-Б класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Переяславської міської ради, з роботою: «Українська лялька-мотанка Середньої Наддніпрянщини».
  2. Шавлова Богдана, учня 5 класу Ксаверівської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів, вихованця гуртка «Лідер-клуб» Васильківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, з роботою: «Проводжала мати сина у солдати».

Секція: «Рослини навколо нас»

     Цаплій Анастасію, ученицю 6 класу Опрного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської районної ради, вихованку гуртка «Екопростір» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», з роботою: «Вплив лікарських засобів на ріст і розвиток рослин».

Секція: «Охорона здоров’я»

    Письменник Тетяну, ученицю 5-Б класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради, з роботою: «Дослідження проблеми і чисельності безпритульних собак у місті Біла Церква та їх роль як джерела поширення інфекційних хвороб».

ІІІ місце

Секція: «Рослини навколо нас»

    Гайдай Максима, учня Двірківщинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської районної ради, з роботою: «Дослідження взаємодії рослин при сильному зростанні».

Секція: «Тваринний світ»

  1. Грабовську Єлизавету, Григоренко Варвару, учениць 4-Г класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17, вихованку гуртка «Вартові довкілля» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», з роботою: «Поширення мурах у екосистемах Європи».

    2.Паламарчук Вікторію, ученицю 6 класу Переяславської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 1 Переяславської міської ради, з роботою: «Моя кішка має лікувальні властивості».

   3.Степаненка Івана, учня 5 класу Стовп’язького навчально-виховного об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської ОТГ, з роботою: «Дослідження проживання бджіл у дуплі дерева».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/peremozhci-finalnogo-etapu-hv-vseukrainskogo-konkursu-doslidnycko-eksperymentalnyh-robit-z-pryrodoznavstva-yunyjj-doslidnyk/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image