«

»

Бер 20 2017

Print this Запис

Переможці ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

1479801925_mlУ березні  відбувся ІV етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Конкурс, присвячено пам’яті Тараса Шевченка – людини, творчість якої є визначною для нашої нації та знаною на весь світ.  Упродовж  багатьох років цей захід сприяє виявленню і державній підтримці майбутньої плеяди  юних митців, майбутніх художників.

Популяризація творчої спадщини видатного сина українського народу, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці викладачів, керівників студій –  ось ті пріоритетні напрямки розвитку сучасної мистецької освіти, які підтримує Конкурс.

Цього року у своїх роботах учасники  продемонстрували не лише майстерність, розвинені навички та невпинний пошук натхнення. Перш за все, вони  довели, що молоде українське покоління – це люди, які усвідомлюють себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчують власну життєву позицію, пошук свого місця у сучасному суспільстві.

Переможцями Конкурсу стали і вихованці Київської області. У номінації «Образотворче мистецтво» перемогу здобула  Євтушенко Вікторія, вихованка народної образотворчої студії «Палітра» Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» (керівник Бурлій Людмила Григорівна), робота «Віншуємо, співаємо…». Переможцем у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» стала Танчик Катерина, вихованка студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква (керівник Коробко Валентина Іванівна), робота «Мій добрий, добрий Ангел Україно, на крилах мир нам принеси».

Вітаємо  переможців і бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Нехай перемога у цьому конкурсі додасть Вам наснаги, впевненості у своїх силах і можливостях, та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України. Бажаємо, щоб кожен день був плідним і насиченим, а нові підкорені вершини стали втіхою для Ваших батьків та викладачів!

Матеріали взяті з сайту Державного методичного центру

навчальних закладів культури і мистецтв України

IMG_6226 IMG_6230.jpg.pagespeed.ce.lFmUQQjpUt

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/peremozhci-iv-etapu-vseukrainskogo-konkursu-uchnivskoi-tvorchosti-obednajjmosya-zh-braty-moi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image