«

»

Січ 04 2021

Print this Запис

Переможці Всеукраїнської природоохоронної акції «Горлиця звичайна — птах року 2020»

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів провели щорічну природоохоронну акцію «Горлиця звичайна — птах року 2020».

У рамках акції в закладах освіти було сплановано та проведено низку заходів, зокрема: вивчення біології горлиці шляхом організації експедицій (екскурсій), виступи агітбригад, різноманітні конкурси, тематичні заняття, бесіди. У ході акції учні також вивчили біологічні особливості різних видів птахів України, які потребують охорони. Проведено моніторинг чисельності птахів, досліджено вплив господарської діяльності людини на чисельність цього виду та можливості вигодівлі його в штучних умовах. Крім того, було проведено масштабну природоохоронно-просвітницьку роботу.

Загалом, в оргкомітет природоохоронно-пропагандистської акції «Горлиця звичайна — птах року 2020» надійшло більш ніж 850 проєктів з усіх областей України.

На підставі висновків журі Конкурсу переможцями від Київської області визнано 102 учасника з різних закладів позашкільної та загальної середньої освіти!

Витяг з наказу НЕНЦ

Вітаємо юних натуралістів Київщини та їх наставників! Бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/peremozhci-vseukrainskoi-pryrodoohoronnoi-akcii-gorlycya-zvychajjna-ptah-roku-2020/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image