«

»

Сер 16 2019

Print this Запис

Переможці Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно! – 2019»

Українським державним центром позашкільної освіти підбито підсумки Всеукраїнської виставки науково-технічної  творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно! – 2019». На виставці було представлено 457 робіт з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва. Експонати виставки були представлені в п’яти номінаціях: “Прилади та обладнання”, “Ігри та іграшки з елементами техніки”, “Техніка майбутнього”, “Спортивно-технічне моделювання” та “Архітектура та будівництво”.
Серед переможців і вихованці закладів освіти Київщини. Дипломами Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено:

І місце

Ферчука Миколу, 16 років, вихованця гуртка «Авіамодельний» Комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради, за роботу «Повітряний бій Кожедуба І.М. на Ла-7 з  Ме-262», керівник А. Лебедєв;

Свідерського Андрія, 14 років, Кривченко Єву, 11 років, вихованців гуртка «Судномодельний» Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Одна країна – різні епохи (Корабель Шнеккер X ст. та корабель трьохщогловий Когг XIV ст.)», керівник Я. Скринський;

Коломійця Святослава, 14 років, вихованця гуртка авіамоделювання Cтавищенського районного центру дитячої та юнацької творчості Ставищенської районної ради, за роботу «Копія моделі літака «Як – 3», керівник Б. Поліщук;

Кашпуренка Івана, 11 років, вихованця гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», за роботу «Модель танка Т-34-85», керівник Ю. Братусь;

Тригуб Юлію, 14 років, вихованку гуртка «Декор» Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Будинок моєї мрії», керівник Л. Безверха;

Шупика Владислава, 10 років, вихованця авіамодельного гуртка Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості Богуславської районної ради, за роботу «Радіокерована модель «Літаюча собака», керівник С. Шнуренко;

Пітерцева Андрія, 13 років, вихованця гуртка «Робототехніка» Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик», за роботу «Отто – танцюючий робот», керівник А. Пітерцева.

ІІ місце

Волошина Юрія, 11 років, вихованця Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Требушена», керівник А. Верхградський;

Шабуніна Германа, 12 років, вихованця гуртка «Художній розпис» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Зірочка з неба», керівник В. Канцедал;

ІІІ місце

Мельника Богдана, 17 років, Онопка Степана, 11 років, вихованців гуртка «Судномоделювання» Києво-Святошинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Самохідна модель бойової машини піхоти «БТР-152», керівник Ю. Кротевич;

Гречаного Степана, 13 років, вихованця гуртка «Судномоделювання» Ірпінського центру позашкільної освіти Ірпінської міської ради, за роботу «Траулер WLA-291», керівник О. Кривенко.

Колектив вихованців гуртка «Паперопластика» Центру науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради, за роботу «Торшер у формі квітки», керівник О. Глек.

Іщук Карину, 11 років, вихованку гуртка «Умілі руки» Комунального закладу «Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва», за роботу «Лялька-світильничок», керівник О. Кулінська.

За активну участь:

Усольцева Іллю, 10 років, вихованця гуртка історико-технічного стендового моделювання Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи», за роботу «Аеромобіль», керівник Н. Федій.

Лавріненко Дарину, 11 років, вихованку гуртка історико-технічного стендового моделювання Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради, за роботу «Ретромобіль ДІКСІ», керівник В. Мороз.

         КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» бажає учасникам виставки-конкурсу подальших успіхів, натхнення та здійснення творчих задумів!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/peremozhci-vseukrainskoi-vystavky-konkursu-naukovo-tehnichnoi-tvorchosti-uchnivskoi-molodi-nash-poshuk-i-tvorchist-tobi-ukraino-2019/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image