«

»

Лис 04 2015

Print this Запис

Переможний дебют «Феєрії» на Kyiv Family Fest

фотоНаприкінці жовтня барабанщиці з музичної студії «ФЕЄРІЯ» Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» вперше спробували свої сили у всеукраїнському конкурсі.

Дебют був дуже вдалим – ПЕРШЕ МІСЦЕ на конкурсі-фестивалі «Kyiv Family Fest».

Студія «Феєрія» (керівник Анастасія Копоть) дуже молодий колектив, у жовтні цього року їм виповнилося лише рік. Утім, з першого року своєї діяльності студія надзвичайно активно розвивалася, їхній творчий шлях був наповнений багатьма подіями: концертна діяльність у «Дивосвіті», участь у заходах районного, міського та обласного рівня. І от перша спроба позмагатися з іншими.

фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс-фестиваль «Kyiv Family Fest» проводиться втретє і цього року набув статусу всеукраїнського фестивалю, адже його популярність зростає і поширюється.

На третьому конкурсі з’явилася вперше група інструменталістів, і, варто сказати, що нашій зовсім юній «Феєрії» довелося змагатися з колективами, які існують вже далеко не перший рік. Тож ця перемога дуже вартісна для наших барабанщиць.

Вітаємо тебе, «Феєріє»! Пишаємося! Сподіваємось на феєричне продовження!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/peremozhnyjj-debyut-feerii-na-kyiv-family-fest/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image