«

»

Лют 08 2021

Print this Запис

Піар-челендж «Земля – наш спільний дім»

З 25 по 26 березня 2021 року  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» планується проведення піар-челенджу «Земля – наш спільний дім» як обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» (далі – конкурс).

Відповідно до епідеміологічної ситуації в Україні, прийнято рішення: конкурс проводити в заочному форматі.

Для участі в конкурсі запрошуються учнівські колективи екологічної просвіти закладів освіти у кількості 7 осіб: 6 учнів (вихованців) віком від 11 до 17 років та керівник колективу.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.05.2012 № 573, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 травня 2012 року за № 864/21176, захід проводиться у три етапи:

  • І етап – на рівні територіальної громади;
  • ІІ етап – обласний;
  • ІІІ етап – всеукраїнський.

Командам-учасникам ІІ (обласного) етапу пропонується заздалегідь записати та розмістити на каналі Youtube або у хмарному середовищі (наприклад GOOGLE Диск):

  • відеоролик, який має демонструвати презентацію еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективу (тривалість до 5 хвилин);
  • відеоролик конкурсного виступу, в якому має бути розкрита тема заходу «Атака вірусів. Врятуй планету!» (тривалість до 20 хвилин).

Посилання на відеоролики із відкритим доступом надсилаються  оргкомітету до 20 березня 2021 року на електронну адресу: ctduk_ekolog@ukr.net (тема листа «Піар-челендж «Земля – наш спільний дім – 2020»).

Обов’язковою є заявка про участь, яка заповнюється у Google Формі (буде відкрита з 1 березня окремим оголошенням).

Також до оргкомітету надсилається сценарій виступу колективу (в електронному вигляді).

Додаткова інформація − за телефонами: Інна Пахомова (04563) 9-09-90, (066)250-42-68, (097)220-86-72, Тетяна Пожалова (098)443-68-35.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/piar-chelendzh-zemlya-nash-spilnyjj-dim/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image