«

»

Лют 17 2021

Print this Запис

Підсумки І (регіонального) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

З метою громадянського виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу Українського народу за державність, розвитку їхніх творчих інтересів з краєзнавства та науково-дослідницької роботи, підбито підсумки І (регіонального) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської  молоді «Українська революція: 100  років  надії  і  боротьби» (наказ КЗ КОР “ЦТДЮК” від 02.02.2021 № 20). Для участі в акції подано 20 робіт від закладів загальної середньої та позашкільної  освіти  Київщини. На підставі висновків журі, грамотами КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» нагороджуються учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти – переможці, призери та лауреати експедиції:

за напрямом «Українська революція – доба національного державотворення»

Арсеній Заруднюк, вихованець гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради за роботу «Історична спадщина у родинному листуванні» /керівник роботи О. Козлова, керівник гуртка/ – І  місце;

Софія Химорода, учениця 8 класу Побережківської гімназії Медвинської територіальної громади за роботу «Корній Ніщеменко: від Побережки до Детройда» /керівник роботи О. Химорода, учитель історії/ – ІІ місце;

Анастасія Музиченко, учениця Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради за роботу «Процес державотворення в добу Української революції» /керівник роботи О. Колосова, учитель історії/ – ІІІ місце;

Юлія Шемчук, учениця 10 класу Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Білоцерківської міської ради за роботу «Перший український уряд – Генеральний секретаріат в особах» /керівник роботи Т. Шемчук, вчитель історії/ – лауреат;

за напрямом «Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії»

Марія Процюк, учениця 11 класу Комунального закладу «Тетіївський ОЦ-ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3» Тетіївської міської ради за роботу «Від тетіївського повстання до одинокого американця» /керівник роботи Г. Дмитрук, учитель історії/ – І  місце;

Артем Пугач, вихованець гуртка «Юні екскурсоводи», учень Трипільського ліцею Української міської ради за роботу «Трипілля – центр селянського повстанського руху на території Київщини у 1917-1920 роках» /керівник роботи К. Буренко, керівник гуртка/ – ІІ місце;

Марина Козлова, Олександр Ковалевський, вихованки гуртка журналістики «Прес-клуб» Центру дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради за роботу «Суспільно-політичні процеси в Україні протягом 1920-1930 років» /керівник роботи В. Коваленко, керівник гуртка/ – ІІІ місце;

за напрямом «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові»

Галина Дмитруха, Катерина Сидоренко, учениці 11 класу Сулимівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської міської ради за роботу «Діяльність учасників дисидентського руху та становлення осередку Народного Руху України на Яготинщині у 1989-1991 роках» /керівники  роботи: О. Кубар, В. Шевченко, учителі історії/ – І  місце;

Софія Османова вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за роботу «Могутня сила безсилих» /керівник Т. Лаговська, керівник гуртка/ – ІІ місце;

за напрямом «Українська державність: від Революції на граніті до Революції  Гідності»

Дмитро Мельниченко, учень 10 класу Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 Білоцерківської міської ради за роботу «Боротьба триває» /керівник  О. Балас, вчитель історії/ – лауреат;

за напрямом «Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки»

Аліна Котик, вихованка історико-краєзнавчого гуртка «Мій рідний край» Центру творчості дітей та юнацтва Гостомельської селищної ради за роботу «Історія подвигів УПА та жертовної звитяги українців» /керівник О. Кушнір, керівник гуртка/ – ІІ місце;

Олена Бахмач, учениця 7 класу Скибинецької філії КЗ «Тетіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1» Тетіївської міської ради за роботу «Діяльність жінок в українському національно-визвольному русі» /керівник роботи Л. Панченко, вчитель історії та правознавства/ – лауреат.

Грамоти – за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1-xDB9-ncc1xCyyHOR-lcBtyPA8XHHlAe

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidsumky-i-regionalnogo-turu-vseukrainskoi-kraeznavchoi-akcii-uchnivskoi-molodi-ukrainska-revolyuciya-100-rokiv-nadii-i-borotby/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image