«

»

Кві 01 2016

Print this Запис

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник»

2З метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованих дітей, залучення їх до дослідницької та експериментальної діяльності Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у березні проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Захід проходив у 2 тури – заочний (відбірковий) та очний – захист науково-дослідницьких робіт, відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08.10.2012 № 1078, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.10.2012 за № 1766/ 22078.

Для участі у конкурсі подано 78 робіт у п’яти номінаціях з районних (міських) позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Київської області. Конкурсні матеріали надіслано позашкільними навчальними закладами та відділами освіти Баришівської, Білоцерківської, Богуславської, Бориспільської, Бородянської, Броварської, Васильківської, Вишгородської, Володарської, Іванківської, Кагарлицької, Києво-Святошинської, Миронівської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької, Рокитнянської, Сквирської, Ставищенської, Таращанської, Тетіївської, Фастівської, Яготинської райдержадміністрацій, відділом освіти Васильківської, Ірпінської, Переяслав-Хмельницької, управлінням освіти Броварської, Обухівської, Фастівської, управлінням освіти і науки Білоцерківської міських рад.

30 березня 2016 року на Станції юних натуралістів м. Біла Церква було проведено очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник».

Для захисту дослідницько-експериментальних робіт було запрошено 32 учасники конкурсу – переможців заочного туру.

Виступи конкурсантів оцінювало журі у складі науково-педагогічних працівників Білоцерківського національного аграрного університету та педагогів КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

За підсумками журі переможцями обласного фестивалю стали:

Номінація «Рослини навколо нас»

І місце

Сагдєєва Софія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Білоцерківської міської ради, вихованка гуртка «Юні екологи» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», тема роботи: «Визначення посухостійкості рослин кукурудзи лабораторним методом» керівник: Грабовська Тетяна Олександрівна, керівник гуртка;

ІІ місце

Ілинич Назарій, учень Тростинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківського району, тема роботи: «Вплив соку алое на проростання насіння огірків», керівник: Красніков Костянтин Петрович, вчитель трудового навчання;

Каюк Ліна, вихованка Києво-Святошинського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, тема роботи: «Біологічні особливості та сортовивчення яблуні домашньої (Malus domestica)», керівник: Фоміна Олена Леонідівна, керівник гуртка

Маньківська Марія, вихованка Станції юних натуралістів м. Біла Церква, тема роботи: «Дослідження умов пророщування помідорів Черрі», керівник: Павліченко Людмила Миколаївна, керівник гуртка;

ІІІ місце

Старовойт Максим, вихованець Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва, тема роботи: «Добування та використання природних рослинних барвників», керівник: Гордієнко Ольга Степанівна, керівник гуртка;

Пугач Назар, учень Медвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богуславського району, тема роботи: «Дослідження умов проростання рослин», керівник: Лисенко Лариса Борисівна, вчитель природознавства;

Чепель Анастасія, вихованка Фастівської станції юних натуралістів Фастівської міської ради, тема роботи: «Розмноження Алоє», керівник: Мухіна Тетяна Станіславівна, керівник гуртка;

Переможці заочного етапу конкурсу:

Остапенко Анастасія, учениця Богуславської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №1 Богуславського району, тема роботи: «Природні синоптики», керівник: Паращук Наталія Олександрівна, вчитель природознавства;

Шапаренко Яна, вихованка Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, тема роботи: «Різноманіття рідкісних ранньоквітучих рослин на території природних екосистем Лемешівської сільської ради», керівник: Бойко Наталія Василівна, керівник гуртка;

Кузнєцова Єва, вихованка Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» м. Бровари, тема роботи: «Сортовивчення хости», керівник: Духніч Валентина Григорівна, керівник гуртка;

Номінація «Тваринний світ»

І місце

Вакуленко Олександра, вихованка Васильківської міської станції юних натуралістів, тема роботи: «Моніторинг за прильотом і відльотом білого лелеки», керівник: М’ягка Наталія Дмитрівна, керівник гуртка;

ІІ місце

Христинченко Ілля, вихованець Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості, тема роботи: «Динаміка чисельності великих тварин в угіддях Державної організації «Резиденції «Залісся», керівник: Корчевська Вікторія Вікторівна, керівник гуртка;

Трохименко Ольга, учениця Сущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кагарлицького району, тема роботи: «Тваринний світ своєї місцевості», керівник: Прокопенко В.І., керівник гуртка;

Невгад Богдан, учень Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради, тема роботи: «Дослідження умов життя та поведінки мурах у формікарії», керівник: Артеменко Тетяна Миколаївна, учитель біології;

Розум Анна, вихованка Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» м. Бровари, тема роботи: «Розмноження та розвиток папуг корела в неволі», керівник: Ковтюх Олена Олексіївна, керівник гуртка;

ІІІ місце

Небесна Анна, вихованка Станції юних натуралістів м. Біла Церква, тема роботи: «Найпоширеніші хвороби тварин, які загрожують життю людини», керівник: Скорблюк Наталія Миколаївна, керівник гуртка;

Номінація «Я і природа»

І місце

Іщенко Віталіна, вихованка Києво-Святошинського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, тема роботи: «Місце грибів у лісовому біоценозі», керівник: Фоміна Олена Леонідівна, керівник гуртка;

ІІ місце

Карачун Юрій, учень Тростинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківського району, тема роботи: «Насіння овочевих культур – біоіндикатори водного середовища», керівник: Красніков Костянтин Петрович, вчитель трудового навчання;

Міщеня Єлісей, учень Дорогинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Фастівського району, тема роботи: «Аналіз екологічного стану пришкільної території», керівник: Стукал Ніна Іванівна, вчитель біології;

Король Софія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Білоцерківської міської ради, тема роботи: «Дослідження впливу фітонцидів рослин на розвиток мукора на хлібі», керівник: Гранат Наталія Дмитрівна, вчитель біології;

ІІІ місце

Поліщук Марія, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, тема роботи: «Кремінь та його роль у житті людини», керівник: Некрасова Ірина Миколаївна, керівник гуртка;

Кушнірук Тетяна, вихованка Ірпінського міського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді, тема роботи: «Дослідження різних типів ґрунтів в поймі річки Ірпінь»керівник: Дорош Лілія Сергіївна, керівник гуртка;

Номінація «Народознавство, краєзнавство»

І місце

Гуйда Анна, вихованка Васильківської міської станції юних натуралістів, тема роботи: «Кераміка Василькова минулих часів та сьогодення», керівник: Вєтрова Ольга Анатоліївна, керівник гуртка;

ІІ місце

Швець Альбіна, вихованка Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості, тема роботи: «Хай Різдво з тим завітає, чого серце забажає!», керівник: Шевченко Катерина Григорівна, керівник гуртка;

ІІІ місце

Гайова Аня, учениця Соснівського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Переяслав-Хмельницького району, тема роботи: «Напої з плодів калини в національній кухні Переяславщини», керівник: Левченко Галина Миколаївна, вчитель біології;

Номінація «Охорона здоров’я»

І місце

Іванчук Софія, учениця Гайсинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ставищенського району, тема роботи: «Цілющі властивості якісного меду», керівник: Іванчук Галина Дмитрівна, вчитель хімії;

ІІ місце

Клименко Дарина, учениця Стовп’язької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району, тема роботи: «Дослідження впливу зубної пасти для дітей «Лапушка» на гігієнічний стан ротової порожнини, тверді тканини зубів і тканини пародонту у дітей шкільного віку», керівник: Лазаренко Алла Іванівна, вчитель початкових класів;

Бондаренко Дмитро, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, тема роботи: «Вплив комп’ютерної гри «Наруто» на психофункціональний стан дитячого організму», керівник: Бойко Наталія Василівна, керівник гуртка;

ІІІ місце

Бурмак Наталія, учениця Хоцьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району, тема роботи: «Дослідження вмісту нітратів в сільськогосподарські продукції», керівник: Джус Світлана Олексіївна, вчитель біології;

Шафранський В’ячеслав, учень Дзвеняцького НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тетіївського району, тема роботи: «Впив біоритмів на організм людини», керівник: Загорна Інна Віталіївна, вчитель біології;

Кирсенко Яна, учениця Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Фастівського району, тема роботи: «Якість питної води у селищі Борова», керівник: Тринчук Ольга Олександрівна, вчитель хімії.

 

Завідувач еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «ЦТДЮК»                                       І.В. Соловйова

 

413    

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidsumky-oblasnogo-etapu-vseukrainskogo-konkursu-doslidnycko-eksperymentalnyh-robit-iz-pryrodoznavstva-yunyjj-doslidnyk/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image