«

»

Кві 27 2017

Print this Запис

ПІДСУМКИ обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

26 квітня 2017року в актовій залі Центру творчості дітей та юнацтва Київщини підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край». На участь у конкурсі подано 230 творчих робіт у двох номінаціях – «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво».

При оцінюванні конкурсних робіт журі враховували такі критерії: повнота  розкриття  теми, цілісність художнього враження,  оригінальність  твору, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, творчий підхід  (забороняється копіювання та запозичення тем тощо), чистота виконання, охайність роботи,  дотримання вимог положення. Слід зазначити, що на конкурсі-виставці було багато яскравих робіт з цікавими творчими підходами і новими художніми прийомами.

У роботах відчувається нове бачення сучасності з поєднанням народної самобутності, місцевих традицій і використанням специфічних мотивів Київщини.  

  Були зазначені й основні недоліки: мало робіт з живопису академічного напрямку, деяким творам бракує реалістичності, окремі роботи не мали належного оформлення. У виробах декоративно-ужиткового мистецтва спостерігається стилістична невитриманість, в деяких вишивках та виробах з бісеру не було композиційної цілісності, через надмірне використання білого кольору втрачалася загальна гама кольорів.

Роботи дітей-переможців обласного етапу направлено до Українського державного центру позашкільної освіти для подальшої участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

НОМІНАЦІЯ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

І вікова категорія

І місце

Гущенко Тетяна, вихованка Бориспільського міського ЦТТ «Евірка», робота Соняхи;

Коробко Марк, вихованець ЦТДЮ «Соняшник» м. Біла Церква, робота Лижні гонки на світанку;

Махов Єлизарій, вихованець БДЮТ «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради, робота «Спокій та щастя»;

Богдан Марія, вихованка КЮМ м. Переяслав-Хмельницький, робота Місячний волик;

Бірюк Анастасія, вихованка КЮМ м. Переяслав-Хмельницький, робота Сонячна корівка;

Дерев’янчук Іоанна,  вихованка Таращанський РЦТДЮ «Веселка», робота Родина, родина – це вся Україна!;

ІІ місце

Дзюба Марія, вихованка КЗ КОР «ЦТДЮК», робота Наймичка;

Варгас Олександр, вихованка Яготинський РБДЮТ, робота У долині мак цвіте;

ІІІ місце

Неграш Анна, вихованка Кагарлицький РЦДЮТ, робота Мій рідний край;

Ремез Софія, вихованка ЦДЮТ Рокитнянського р-ну, робота Серцю мила весна;

Янушевський Тимофій, вихованець Вишнівський ЦТДЮ, робота Осінній парк;

Марченко Мар’яна, вихованка ЗОШ І-ІІІ ст. №2  м. Березань, робота Садок вишневий біля хати;

ІІ вікова категорія

І місце

Кравченко Анастасія, вихованка Вишнівський ЦТДЮ, робота Милий край;

Міхальова Надія, вихованка КЗ КОР «ЦТДЮК» , робота Біла Церква. Погляд в історію;

Євтушенко Вікторія, вихованка Таращанський РЦТДЮ «Веселка», робота Любов, мов сонце, душу гріє;

ІІ місце

Васильєва Марія, вихованка Бородянський РЦДЮТ, робота Макове поле;

Байбарза Анастасія, вихованка Білоцерківський РБДЮТ, робота Дари природи;

Солтан Самура, вихованка ЦДЮТ Рокитнянського р-ну, робота Рідні краєвиди;

Черняк Сергій БДЮТ, вихованка Згурівського р-ну, робота Сонечко сідає;

ІІІ місце

Григоренко Ангеліна, вихованка Таращанський РЦТДЮ «Веселка» , робота Україна – цвіт життя;

Дяченко Анастасія, вихованка Богуславський РЦДЮТ, робота До неба тягнуться мальви…;

Горбань Марія, вихованка КЗ КОР «ЦТДЮК», робота На Івана Купала;

ІІІ вікова категорія

І місце

Чала Ангеліна, вихованка КЗ КОР «ЦТДЮК», робота Попри все…;

ІІ місце

Кухельний Сергій, вихованець Вишнівський ЦТДЮ, робота Затишний куточок;

Приходько Ірина, вихованка Фастівська ШНМ, робота Ранок на Унаві;

Щербатенко Анастасія, вихованка БДЮТ Згурівського р-ну, робота Заквітчаний рай;

ІІІ місце

Нехаєнко Ярослав, вихованець Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яготинського р-ну, робота Осінній парк;

Півень Маргарита, вихованка Кагарлицький РЦДЮТ, робота Щедра Україна;

Пахольницька Діана, вихованка Таращанський РЦТДЮ «Веселка», робота Коріння у землі, а в небі пишні квіти (триптих) ;

 

НОМІНАЦІЯ «ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО»

І вікова категорія

І місце

Пуглій Аліна, вихованка БХТДЮМ м. Переяслав-Хмельницький, робота Несесер «Барвисте містечко» ;

Литвин Юлія, вихованка Миронівський РЦДЮТ, робота Гердан «Весняночка» ;

Карпушина Валерія, вихованка КЗ «Броварський РЦДЮТ», робота Польові квіти;

Тертишна Ольга, вихованка Бориспільський РБДЮТ, робота Лялька-мотанка у весільному вбранні дівчини Бориспільщини кінець 19 – початок 20 ст. ;

Авілова Софія, вихованка ЦПО Броварського НВО, робота Така рідна батьківська хата;

Феніок Дар’я, вихованка Іванківський РЦДЮТ, робота Синя корова за мотивами М.Приймаченко;

Шворак Єгор, вихованка Іванківський РЦДЮТ, робота Рожевий мрійник;

Трішневська Дар’я, Трішневська Аліна, вихованки Іванківський РЦДЮТ, робота Чайна церемонія;

Бей Мілана, вихованка Іванківський РЦДЮТ, робота Скринька для прикрас;

ІІ місце

Коваленко Богдан, Швидка Марія, Романенко Каріна, Рослов Антон, Панченко Марія, Мурзак Мар’яна, вихованці Вишгородський МЦХЕТУМ «Джерело» , робота Село рідне Великоднє;

Фомічов Андрій, вихованець Бородянський РЦДЮТ, робота Ляльки-мотанки;

Красюк Аліна, вихованка Богуславський РЦДЮТ, робота Квіти України;

Сич Кирило, вихованець Васильківський районний ЦДЮТ, робота Несе Галя воду;

Федченко Іванна, вихованка Макарівський ЦТДЮ ім. Д.Туптала, робота Берегиня;

Чиренко Каріна, вихованка Іванківський РЦДЮТ, робота Вірні друзі;

 

ІІІ місце

Іванькова Дарина, вихованка Києво-Святошинський РЦТТУМ «Шанс», робота Соняхи;

Ромашко Вікторія, вихованка ЦПО Броварського НВО, робота Прикраси для юної україночки;

Новіцька Вікторія, вихованка ЦТДЮ м. Ірпінь робота «Соняхи»;

 

ІІ вікова категорія

І місце

Бандура Руслана, вихованка ЦДЮТ Рокитнянського р-ну, робота Вазон моєї уяви;

Янкевич Владислава, вихованка Васильківський районний ЦДЮТ, робота Ромашки

Іванкевич Софія, вихованка Вишнівський ЦТДЮ, робота Лялька-мотанка «Берегиня»

Пахомова Тетяна, вихованка Києво-Святошинський РЦТТУМ «Шанс», робота Маки;

Мялук Дарина, вихованка Сквирський РЦДЮТ, робота Благословіння;

Ковпак Софія, вихованка Ставищенський РЦДЮТ, робота Встала весна, чорну землю сонцем розбудила, уквітчала її рястом, барвінком укрила;

Юхновська Катерина, вихованка Києво-Святошинський РЦТМ «Оберіг», робота Весілля;

Калакутська Дар’я, вихованка Фастівська ШНМ, робота Зимова казка;

Турчин Софія,  Боровик Анастасія, вихованки Васильківський міський ЦДЮТ, робота Сонце закликаєм, весну зустрічаєм! ;

Тригуб Олександра, вихованка Бориспільський РБДЮТ, робота Рідні простори;

Павлова Софія, вихованка Бучанський ЦПР, робота Свого не забувай;

Колектив вихованців творчого об’єднання «Оберіг» Макарівський ЦТДЮ ім. Д.Туптала, робота Весняний коловорот;

Салівон Олександра, вихованка Іванківський РЦДЮТ, робота Люба, рідна Україна, краю наш багатий! ;

Михайленко Тетяна, вихованка Іванківський РЦДЮТ, робота Дерево життя;

Шевченко Яна, вихованка КЗКОР «ЦТДЮК» , робота Букет польових квітів;

ІІ місце

Абразумова Вікторія, вихованка БХТДЮМ м. Переяслав-Хмельницький, робота Українська казка – мудрості криниця;

Верна Дмитро, вихованець Бориспільський міський ЦТТ «Евірка» , робота Свищик та гончарні вироби;

Кришнівська Дарина, вихованка Києво-Святошинський РЦТТУМ «Шанс», робота Пейзаж;

Ариштевич Ольга, вихованка ЗОШ І-ІІІ ст. №17 м. Ірпінь, робота Оберіг української родини;

Хаблюк Валерія, вихованка Сквирський РЦДЮТ, робота Нехай квітує Україна в духмяних сонячних садах;

Бозовчук Юлія, вихованка ЦТДЮ «Соняшник» м. Біла Церква, робота Закохані;

Рудківська Анастасія, вихованка КЗКОР «ЦТДЮК», робота Дорога до батьківської хати;

Ометова Дарина, вихованка Васильківський районний ЦДЮТ, робота Комплект «Маків цвіт» ;

ІІІ місце

Брижата Янина, вихованка Бородянський РЦДЮТ, робота Дощечка;

Олятовська Діана, вихованка Миронівський РЦДЮТ, робота Квіткове диво;

Ширінкіна Марія, вихованка ЦТДЮ м. Ірпінь, робота Подих літа;

Колос Анастасія, вихованка Макарівський ЦТДЮ ім. Д.Туптала, робота У долині село лежить;

Богданович Валерія, вихованка Іванківський РЦДЮТ, робота Веселунчик;

 

ІІІ вікова категорія

І місце

Колектив вихованців творчого об’єднання «Витівки», «Майстерня ляльок» Вишгородський РЦХТДЮМ «Дивосвіт» , робота На обійсті;

Ясинська Альона, вихованка БХТДЮМ м. Переяслав-Хмельницький, робота Розвивальна книжечка «Розумниця» ;

Школьний Володимир, вихованець Таращанський РЦТДЮ «Веселка», робота Планета писанкарства;

Родак Яна, вихованка Богуславський РЦДЮТ, робота Дибинецька кераміка крізь віки;

Угнівенко Олександра, вихованка Васильківський районний ЦДЮТ, робота Комплект «Дзвіночок» ;

Шолудько Мирослава, вихованка КЗ «Броварський РЦДЮТ», робота Золоте колосся України;

Ковтюх Юлія, вихованка ДЕНЦ «Камелія» м. Бровари, робота Сміймось – ненастрахані, в нас далека путь: душі стануть птахами, полетять в майбутнє;

Скиба Анна, вихованка ДЕНЦ «Камелія» м. Бровари, робота Думи мої думи;

ІІ місце

Драниця Лілія, вихованка БХТДЮМ м. Переяслав-Хмельницький, робота Великодній кошик;

Прокіпчук Андрій, вихованець Васильківська міська СЮТ, робота Сопілкарик;

Пономаренко Тетяна, вихованка Васильківська міська СЮТ, робота Маки;

Хіміч Олена, вихованка Фастівська ШНМ, робота Квітуча Україна;

Павлик Ольга, вихованка Фастівська ШНМ, робота Скринька «Перепілонька» ;

Лазорко Богдана, вихованка Бориспільський РБДЮТ, робота Скарбничка;

Криворучко Дмитро, вихованець КЗ КОР «ЦТДЮК», робота Не забувай своє коріння;

ІІІ місце

Петренко Валерія, вихованка Васильківська міська СЮТ, робота Весняна феєрія;

Волинець Анастасія, вихованка ЦПО Броварського НВО, робота Вишита безрукавка;

Смовж Денис, вихованець Іванківський РЦДЮТ, робота Лісовичок Ох;

Криворучко Юлія, вихованка БДЮТ Переяслав-Хмельницької РДА, робота Село моє, для мене ти єдине.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidsumky-oblasnogo-etapu-vseukrainskoi-vystavky-konkursu-dekoratyvno-uzhytkovogo-mystectva-ta-obrazotvorchogo-znajj-i-lyuby-svijj-krajj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image