«

»

Лют 08 2021

Print this Запис

Підсумки та нагороди обласного фото-відео-челенджу в рамках Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста».

“Збереження біорізноманіття!” – гасло, під яким цього року пройшов обласний фото-відео-челендж в рамках Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста».

До участі у фото-відео-челенджі було надіслано понад 70 цікавих і змістовних робіт з різних закладів освіти Київської області, які оцінювались у номінаціях: «Краща фоторобота», «Кращій відеоролик», «Кращий слайд-фільм», «Кращий відеофільм». Особливу увагу журі  надало тим роботам, в який найкраще розкривалась тема конкурсу та робився наголос саме на збереження біологічного різноманіття рідного краю.

Посилання на додаток до наказу

Вітаємо переможців та пропонуємо переглянути чудові фото, надіслані для участі у конкурсі!

Фото-челендж “Збереження біорізноманіття” 

ГРАМОТИ переможцям та призерам

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidsumky-oblasnogo-foto-video-chelendzhu-v-ramkah-vseukrainskogo-yunackogo-festyvalyu-v-obektyvi-naturalista/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image