«

»

Гру 11 2019

Print this Запис

Підсумки обласного конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал з науково-технічної творчості – 2019

Конкурс проведено з метою популяризації  кращого педагогічного досвіду та впровадження інноваційних освітніх технологій у гуртках науково-технічного напряму позашкільної освіти.

На конкурс було подано 37 робіт у п’яти номінаціях: «Навчальна програма гуртка» – 10 робіт, «Методична розробка заняття» – 16 робіт, «Методичні рекомендації» – 4 роботи, «Навчально-методичний посібник» – 3 роботи, «Творчий проєкт» – 4 роботи.

           При оцінюванні кожної номінації враховувалося наступне:

  • у номінації «Навчальна програма гуртка»: науково-теоретичне обґрунтування матеріалу, відповідність програми рівням навчання, спрямованість на розвиток пізнавальних та творчих здібностей вихованців, практичне застосування, відповідність вимогам щодо оформлення програми.
  • у номінації «Методична розробка заняття»: актуальність та перспективність матеріалу, відповідність сучасним технологіям,  ефективність та результативність,  практичне застосування,  відповідність вимогам щодо оформлення заняття;
  • у номінаціях «Методичні рекомендації та навчально-методичні посібники»:

         актуальність, змістова насиченість та повнота розкриття матеріалу, практичне застосування,                         педагогічна цінність рекомендацій,  відповідність вимогам щодо оформлення матеріалів;

  • у номінації «Творчий проєкт»:  науково-теоретичне обґрунтування проєкту; актуальність проєкту, структурування діяльності, практичне чи теоретичне значення проєкту, впровадження та педагогічна цінність діяльності, відповідність вимогам щодо оформлення проєкту.

Переможцями конкурсу стали:

Номінація «Навчальна програма гуртка»

І місце

Павленко Юлія Сергіївна, керівник дизайн-студії «Колорит» Комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», назва роботи «Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму художньо-технічного профілю дизайн-студії «Колорит»;

Верещінська Наталія Володимирівна, керівник гуртка м’якої іграшки Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», назва роботи  «Навчальна програма гуртка моделювання м’якої іграшки».

ІІ місце

Качан Інна Іванівна, керівник гуртка  «Перукарське мистецтво» Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія», Пащук Тетяна Григорівна, методист І категорії Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія», назва роботи «Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму (художньо-технічний профіль) гуртка «Перукарське мистецтво»;

Гажала Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Художнє випилювання» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання, назва роботи «Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму «Художнє випилювання»;

Жовнір Оксана Миколаївна, керівник гуртка «Сувенір» Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня, назва роботи «Навчальна програма (адаптована) гуртка рукоділля «Сувенір»;

Гречанюк Зоряна Миколаївна, керівник гуртка Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи», назва роботи «Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму «Випилювання та випалювання по дереву».

ІІІ місце

Шимчук Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Весела майстерня» Яготинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, назва роботи «Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму «Весела майстерня».

Номінація «Методична розробка заняття»

І місце

Пащук Тетяна Григорівна, керівник гуртка «Фото Аrt» Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія», назва роботи «Роль фотографії у масовій комунікації, її жанри та види».

ІІ місце

Маркіна Оксана Богданівна, керівник гуртка «Lego-конструювання» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання, назва роботи «Введення в робототехніку. Проект «Майло – науковий всюдихід»;

Пітерцева Антоніна Олександрівна, керівник гуртка  «Робототехніка» Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик»,  назва роботи   «Виготовлення робота на основі плати ARDUINO» або «Хто такі інженери-робототехніки?»;

Федій Наталка Миколаївна,  керівник гуртка «Ерудит» Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи», назва роботи «Екологічні основи космонавтики».

ІІІ місце

 Россоха Олена Валеріївна, керівник зразкового гуртка «Вироби з бісеру» Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, назва роботи «Майстерня ялинкових іграшок»;

Гарбар Надія Володимирівна, керівник зразкового гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Києво-Святошинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», назва роботи «Вальс квітів»;

Фесенко Тамара Василівна, керівник гуртка початкового технічного моделювання для молодших школярів «Умілі руки» Центру технічної творчості «Евріка» Бориспільської міської ради, назва роботи «Аплікація з паперу та картону з елементами плетіння «Соняшник».

Номінація «Методичні рекомендації»

І місце

Омельяненко Ірина Іванівна, заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді,  назва роботи   «Особливості формування пізнавальної компетентності у вихованців гуртків науково-технічного напряму».

ІІ місце

Павленко І.В., методист Ірпінського центру позашкільної освіти, назва роботи «Методичні рекомендації щодо застосування нестандартних методів навчання на гуртках науково-технічного напряму».

ІІІ місце

Макаренко Т.І., керівник гуртка «В’язані сувеніри» Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, назва роботи «Технологія виготовлення маленьких тварин в техніці амігурумі»;

Гордєй Людмила Анатолівна, директор центру науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради, Солодовенко Олена Арсеніївна, методист центру науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради, Сушкова Світлана Ігорівна, керівник гуртка центру науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради, назва роботи «Правила та реквізити для зйомки немовлят».

Номінація «Навчально-методичний посібник»

І місце

Товкун Ніна Олександрівна, методист, керівник гуртка «Паперопластика» Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді,  назва роботи   «Становлення творчої індивідуальності гуртківців засобами сучасних технік роботи з папером».

Номінація «Творчий проєкт»

І місце

Коломієць Олег Олександрович, керівник гуртка  «Світ електроніки»  Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості Ставищенської районної ради,  назва роботи   «Лабораторний блок живлення».

ІІ місце

Здоренко Петро Григорович, керівник гуртка «Юний майстер» Обухівського районного Центру творчості дітей та юнацтва, назва роботи «Подаруй людині радість».

                                                                                                Людмила Карлінська,

                                                                                                завідувач відділу науково-технічної творчості

                                                                                                Комунального закладу  Київської обласної ради

                                                                                               «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidsumky-oblasnogo-konkursu-na-kraschyjj-navchalno-metodychnyjj-material-z-naukovo-tehnichnoi-tvorchosti-2019/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image