«

»

Чер 06 2016

Print this Запис

Підсумки обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування

Sozialni-mediaУ травні 2016 року Центром творчості дітей та юнацтва Київщини проведено обласний конкурс на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування. Захід відбувся втретє з метою визначення кращого досвіду роботи органів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини, удосконалення методологічних підходів до змісту їхньої роботи, популяризації суспільно значущих дитячих та молодіжних проектів з актуальних напрямів діяльності органів учнівського самоврядування.

Цього року на конкурс подано 53 проекти, з них 37  у номінації «Ми – патріоти», 16  – «Дитячі та молодіжні ЗМІ органів учнівського самоврядування».  У заході взяли участь педагоги та представники районних, міських, шкільних органів учнівського самоврядування дітей та учнівської молоді, навчальних закладів Білоцерківського, Богуславського, Бородянського, Броварського, Васильківського, Згурівського, Іванківського, Кагарлицького, Києво-Святошинського, Обухівського Рокитнянського, Ставищенського, Таращанського, Фастівського, Яготинського районів, міст Березань, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Переяслав-Хмельницький, Фастів.

Конкурсні матеріали оцінювалися відповідно до критеріїв, зазначених у Положенні про обласний конкурс на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування.

За результатами засідання журі визначено переможців обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування:

 

У номінації «Ми – патріоти»

І місце

Коваленко Олена Вікторівна,  педагог-організатор,  Потапенко Катерина Володимирівна, голова учнівської ради   Півнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Фастівського району, за проект «Ми – патріоти України, її ми дочки і сини…»; 

Товкун Ніна Іванівна, координатор Міської Ради дітей Переяслава-Хмельницького, за проект «З Україною  в серці».  

 

ІІ місце

Шевченко Катерина Григорівна, заступник директора з виховної роботи Ксаверівської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Васильківського району за проект «Нам будувати майбутнє України»;

Рада «Лідер» учнівського самоврядування –  голови центрів дитячо-юнацької організації «Гармонія» Новосілківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району за проект «Моя країна – Україна»;

Кравцова Ольга Сергіївна, педагог-організатор, Розуменко  Єлизавета Сергіївна,  педагог-організатор, Кішоян Арміне Ашотівна, голова учнівського самоврядування,  Шуляк Ігор Сергійович, голова КУМ Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 м Бровари, за проект «Україна – це ми!»;

 

ІІІ місце

Борщик Ніна Андріївна, педагог-організатор Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Броварського району, за проект «Ми –  українці! Ми – патріоти!»;

Штакал Анна Євгеніївна, заступник президента школи, учні 9 класів  Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Києво-Святошинського району, за проект «Ми – патріоти»;

Бабенко Олена  Михайлівна, педагог-організатор Гостромогильського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Ставищенського району,  Качур Діана Дмитрівна, заступник голови координаційної ради РАДОС «Крона», за проект «Ми – частинка України»;

Войтович Тетяна Петрівна, педагог-організатор Ківшоватської ЗОШ І-ІІІ ступенів Таращанського району, за проект «Я люблю Україну!».

Чоботок Валерія, вихованка Зразкового творчого об’єднання «Клуб «Лідер», Чуловська Ольга Сергіївна, керівник Зразкового творчого об’єднання «Клуб «Лідер» Будинок дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль, за проект «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна».

 

Лауреати

Земляк Валентин Олександрович, президент учнівського самоврядування «Шкільна країна» Великодимерського загальноосвітнього  навчально-виховного комплексу Броварського району, за проект «Ми – патріоти рідного краю»;

Мартич Любов Василівна, педагог-організатор Мар`янівської ЗОШ І-ІІІ  ступенів Васильківського району, за проект «Хай в серці кожної дитини живе любов до України»;

Кухарчук Марія Миронівна, керівник гуртка «Школа лідерів», за проект «Ми – майбутнє твоє, Україно!»;

Гармаш Катерина Андріївна, педагог-організатор Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, дитяче об’єднання учнівського самоврядування «Січова родина»;

Рябова Олена Володимирівна, заступник директор з виховної роботи, Яровий Богдан Романович, голова комісії «Краєзнавство» Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, за проект «Ми – патріоти».

 

У номінації «Дитячі та молодіжні ЗМІ органів учнівського самоврядування»

 

І місце

Рудавська Оксана Миколаївна, педагог-організатор Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5; Петровська Анастасія, головний редактор, Гаркуша-Омельченко Марія, журналіст шкільної газети «Універсал», Дяченко Марина, міністр інформації Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, за проект “Шкільна газета “Універсал”;

Сердюк Аліна Вікторівна, педагог-організатор, координатор учнівського самоврядування Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, за проект  «Газета «Шкільний Час Пік» –  яскраві події шкільного життя»;

 

ІІ місце

Петрик Тетяна Григорівна, педагог-організатор Здорівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківського району, за проект «Шкільне телебачення «Студія XXI століття»;

Іванчук Олександра Сергіївна, голова ДГО «Шкільний дім» Гейсиської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ставищенського району, за проект «Слухай, читай, аналізуй»;

Швецька Ірина Вікторівна, методист Центру творчості дітей та юнацтва  «Соняшник» м. Біла Церква, Ординська Олександра, голова Федерації учнівських організацій, клуб старшокласників «Лідер» м. Біла Церква, Іванюк Меланія, Милко Анна,  представники міської комісії преси Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, за проект «Сучасні шкільні ЗМІ очима дітей»;

 

ІІІ місце

Чава Тетяна Дмитрівна, педагог-організатор Таращанського  НВК «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ступеня», за проект «Шкільний прес-центр в дії!»;

Кабак Тетяна Григорівна, заступник директора з виховної роботи Броварського НВК, за проект «Хроніки НВК»;

Ткачук Анна Юріївна, Курелчук Анастасія Михайлівна,  Панюхно Артем Сергійович, Місаілова Марія Володимирівна, Кузнюк Кароліна Віталіївна, члени парламенту,  учні 8 класу Боярської ЗОШ І-ІІІ см. №1 Києво-Святошинського району, за проект  «Інформаційний проект «Точка зору».

 

Лауреати

Ковтунович Оксана Володимирівна,  голова учнівської організації «Нове покоління» Глевахівськлї  ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району, за проект «Радіохвиля: «glevaha –sityschool»;

Голяк Тетяна Петрівна, координатор учнівського самоврядування Іванківського  району, за проект «Шкільна газета – ефективний засіб учнівського самоврядування»;

Клімова Оксана Володимирівна, педагог-організатор Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3; сектор «Преси та інформації» Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3: голова сектору – Яценко Єлизавета  Станіславівна, Коротка Альона Анатоліївна – заступник голови сектору, Нежигай Марк Русланович – репортер сектору, за проект «Шкільна газета «ВШколі»;

Онищенко Марина, президент ДШО «Наш дім», Легран Ельза, голова ради «Прес-центру» Бучанської СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, за проект «Юні журналісти».

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidsumky-oblasnogo-konkursu-na-kraschyjj-suspilno-znachuschyjj-proekt-uchnivskogo-samovryaduvannya-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image