«

»

Тра 19 2017

Print this Запис

Підсумки очного етапу обласного конкурсу-захисту мультимедійних презентацій “Заповідними стежками Київщини”

19 травня 2017 року у рамках реалізації екологічного проекту «Природоохоронний атлас Київщини» відбувся конкурс-захист мультимедійних презентацій «Заповідними стежками Київщини». Захід проведено з метою моніторингу діяльності навчальних закладів щодо здійснення  природоохоронної, науково-дослідницької, суспільно значущої, еколого-просвітницької діяльності на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду Київської області.

Конкурс проводився у два етапи:

І (заочний) етап – до 12 травня 2017 року;

ІІ (очний) етап – 19 травня 2017 року у вигляді захисту  мультимедійної презентації.

Для участі у заочному етапі конкурсу було подано 40 робіт з районних (міських) позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Київської області. До участі в очному етапі конкурсу запрошено авторів 20 кращих мультимедійних презентацій.

Конкурсні матеріали надіслано позашкільними навчальними закладами та відділами освіти Білоцерківської, Богуславської, Бориспільської, Бородянської, Васильківської, Вишгороської, Володарської, Згурівської, Іванківської, Кагарлицької, Миронівської, Рокитнянської, Сквирської, Ставищенської, Таращанської, Тетіївської, Фастівської, Яготинської райдержадміністрацій, відділом освіти Васильківської, Переяслав-Хмельницької, управлінням освіти Броварської, Обухівської, Фастівської, управлінням освіти і науки Білоцерківської міських рад.

Виступи конкурсантів оцінювало журі у складі науково-педагогічних працівників Білоцерківського національного аграрного університету та педагогів КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

За підсумками журі переможцями очного етапу конкурсу стали:

І місце

Шевченко Ангеліна, Кириленко Ольга, учні Чупирянського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківського району, робота: «Екологічна стежина «Попова гора», керівник Гребеніченко Ю.М.;

Іващук Вікторія, учениця  Дзвінківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківського району, робота: « Лісовий заказник «Дзвінківський» – об’єкт охорони, дослідження, екотуризму», керівник Шиденко І.М.;

Пшонковська Наталія, вихованка Дорогинського учнівського лісництва Фастівського районного еколого-етнографічного центру, робота «Путівник екологічною стежкою «Дивосвіт лісу», керівник: Стукал Н.І.

ІІ місце

Вовченко Богдана, Устінова Софія, Іщенко Ілона, Соломаха Катерина, вихованці Миронівського районного центру дитячої юнацької творчості, робота «Ботанічний заказник місцевого значення «Астрагал», керівник Іщенко Н.П.;

Гільченко Марія, Корнелюек Юлія, вихованці Сквирського районного центу дитячої та юнацької творчості, робота «Тюльпанове дерево в м. Сквира», керівник Плівачук О.П.;

Бондаренко Аліна, вихованка Яготинського  районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Ботанічна пам’ятка природи «Телепень» – міф чи реальність», керівник Бойко Н.В.;

Горенська Дар’я, вихованка  Фастівської станції юних натуралістів Фастівської міської ради, робота «Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Молодіжний», керівник Добровольська Н.О.

ІІІ місце

Хміль Поліна, Полозова Вікторія, вихованки Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Кагарлицький», керівник Романенко В.Г.;

Шевченко Олександра, вихованка Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота  «Регіональний ландшафтний парк місцевого значення «Богуславль», керівник Комісаренко І.М.;

Ільєнко Аліна, учениця Тетіївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичних ліцей», робота «Заказник «Лебединий», керівник Гарбар Л.В.;

Козачук Надія, вихованка Дмитрівського учнівського лісництва Фастівського районного еколого-етнографічного центру, роботи «Лісовий заказник – урочище Унава» та «Клоновий піцетум – Стара стража», керівник Прокопенко В.В.;

Трофан Марія, вихованка Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, робота «Природоохоронний об’єкт – «Змієві вали», керівник Орлова Л.М.

За активну участь у конкурсі відзначено:

Московець Ольга, Мительська Маргаріта, вихованки Києво-Святошинського районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді , робота «Жуків Хутір – лісовий заказник загальнодержавного значення», керівник Ольбішевська І.А.;

Заремба Катерина, учениця Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради «Ландшафтний заказник місцевого значення «Бушівський», керівник Звір Г.В.;

Распоренко Тетяна, Буренко Вікторія, учениці Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради, робота «Голендерня, Дендрологічний парк «Олександрія»», керівник Дідушко В.В.;

Виноградова Аріна, учениця Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7, робота «Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник», керівник Бобко Ж.П.;

Підгорецька Вікторія, вихованка Володарського районного будинку дитячої творчості, робота «Об’єкти природозаповідного фонду Володарщини», керівник Буханевич Л.М.;

Бондаренко Аліна, Берегова Дарина, Власенко Наталія, вихованці Володарського районного будинку дитячої творчості, робота «Щербаки – геологічна пам’ятка природи Київської області».

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidsumky-ochnogo-etapu-oblasnogo-konkursu-zahystu-multymedijjnyh-prezentacijj-zapovidnymy-stezhkamy-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image