«

»

Лис 23 2020

Print this Запис

Підсумки  щорічної  обласної   пошукової  акції  учнівської  молоді «Герої  серед  нас:  сучасні  захисники  України»

На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17.03.2016 № 88 «Про проведення обласної пошукової акції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України», відповідно до планів роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на 2020 рік, з метою виховання в дітей та учнівської молоді патріотизму, розвитку їхніх творчих інтересів з краєзнавства та науково-дослідницької роботи, відзначення Дня Гідності та Свободи, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, 20 листопада підбито підсумки обласної  пошукової  акції  учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України» (підсумковий наказ КЗ КОР «ЦТДЮК» від 20.11.2020 № 129).

Для участі в акції закладами загальної середньої та позашкільної освіти подано 50 робіт. Найбільше робіт подано за напрямом «Сучасні захисники України» – 37. Решту надіслано за напрямами: «Революції Гідності присвячується», «Доля переселенців», «Виховуємо патріотів», «Пам’ятки ІІ Світової війни».

Грамоти можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1PmZcyzLk_5RzNwq28WQ110WRIK-6Vq8b

На підставі висновків журі переможцями, призерами та лауреатами акції визнано:

За  напрямом  «Революції  Гідності  присвячується»

Ілону  Степанченко, вихованку Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості за роботу «Дванадцятирічний активіст майдану з Яготина» (керівник М. Степанченко) – І місце;

За  напрямом  «Сучасні  захисники  України»

Марію Пушкову, ученицю 11 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи № 16 ім. М.О. Кириленка за роботу «Його поезія народжена у полум’ї  боїв» (керівник Л. Єсюк) – І місце;

Івана Драпатого – учня 5 класу та Юлію Дишлюк – ученицю 10 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи № 16  ім. М.О. Кириленка за роботу «Природжений до військової справи. Бойовий та життєвий шлях Михайла Драпатого» (керівник Л. Галкіна) – І місце;

Анастасію Таргоню, Стефана Смірнова, вихованців гуртка «Прес-клуб» Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості за роботу «Василь Саченко – герой нашого часу» (керівник В. Коваленко) – І місце;

Єлізавету Гончаренко, ученицю 9 класу Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 4 за роботу «Герой України Дмитро Гончаренко» (керівник Е. Касумова) –  ІІ місце;

Юлію Горбач, вихованку гуртка «Створи себе» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості за роботу «Надійний тил захисників Донецького аеропорту» (керівник Л. Горна) – ІІ місце;

Вікторію Гріневич, ученицю 11 класу Сквирського академічного ліцею № 2 за роботу «Волонтер – ангел добра» (керівник Н. Вигівська) – ІІ місце;

Максима Кормана, учня 42 групи /11 класу/ Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради за роботу «Олександр Корман – учасник АТО/ООС 2014-2020 років» (керівник Г. Світлоока) – ІІ місце;

Анастасію Штурмак, ученицю 10 класу Літківського НВО імені М.П. Стельмаха Броварського району за роботу «Герої нашого часу. Віктор Карпенко» (керівник Я. Сацьків) – ІІІ місце;

Євгенію Виливок, ученицю 9 класу Супоївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» Яготинського району за роботу «Жінка-воїн» (керівник  В. Тищенко) – ІІІ місце;

Андрія Бакка, Єлизавету Верес, вихованців гуртка «Історичне краєзнавство» Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» за роботу «Обухівський «Детройт» (керівник А. Андрієвська) – ІІІ місце;

Юлію Майстренко, Діану Литвин, вихованок гуртка «Природа рідного краю» Васильківської міської станції юних натуралістів за роботу «Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятатимемо» (керівник І. Литвиненко) –  ІІІ місце;

Вікторію Войналович, Назара Бурлачука, Катерину Мокляк, вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» Ірпінського центру позашкільної освіти Ірпінської місткої ради за роботу «Пригоди Фантома» (керівник Т. Адамчук) – ІІІ місце;

Олександрі Сергієнко, Романа Кляшторного, вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва за роботу «Дві долі, поєднані війною» (керівник К. Буренко) – лауреат;

Ангеліну Поліщук, вихованку гуртка «Організатори дозвілля» КЗ «Центр позашкільної освіти» Тетіївської міської ради за роботу «Героями не народжуються, героями стають!» (керівник О. Присяжнюк) – лауреат;

Вікторію Сівач, вихованку творчого об’єднання «Дивокрай» Макарівського центру творчості дітей та юнацтва імені Д. Туптала за роботу «З Україною в серці» (керівник Т. Отрох) – лауреат;

Каріну Любінецьку, ученицю 11 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Іванівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Ставищенської районної ради за роботу «Сергій Матусевич – захисник суверенітету України!» (керівник Я. Коберник) – лауреат;

Марину Засядьвовк, Ілону Лінську, учениць 6 класу Саварського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» імені А.М. Люльки Богуславського району за роботу «Герої нашого часу»  (керівник Т. Шевченко) – лауреат;

Софію Головко, Ігоря Дороніна, вихованців гуртка «Юні краєзнавці» Фастівського районного еколого-етнографічного центру за роботу «Усім смертям назло!» (керівник О. Коваленко) – лауреат;

Данила Яковенка, Уляну Яковенко, вихованців гуртка «Краєзнавець» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості за роботу «Спогади героя АТО Єагена Канцедала» (керівник А. Розюмнюк) – лауреат;

За  напрямом  «Доля  переселенців»

Мілану Білоножко, ученицю 7 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради за роботу «Нелегка доля переселенців» (керівник А. Ліщук) –  ІІ місце;

Ірину Сураєву, ученицю 8 класу Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН» за роботу «Не забути ніколи» (керівник І. Дуженко) – лауреат;

За  напрямом  «Виховуємо  патріотів»

Людмилу Керпатенко, методиста Комунального закладу Таращанської районної ради  «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» за роботу «Національно-патріотичний проєкт «Заповіти героїв» –  І місце;

Юлію Большакову, педагога-організатора Яготинського НВК № 3 за роботу «З досвіду Яготинського НВК № 3 щодо національно-патріотичного виховання учнівської молоді» – ІІІ місце;

Наталію Вигівську, заступника директора з виховної роботи Сквирського академічного ліцею № 2 за роботу «Програма профорієнтаційної роботи у пришкільному таборі з денним перебуванням» – лауреат;

Ольгу Шеремет, керівника гуртка «Юні музеєзнавці», учителя української мови та літератури Богданівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок) імені Катерини Білокур» Яготинського району за роботу «Виховання національної свідомості та патріотизму школярів засобами музейної педагогіки» – лауреат;

За  напрямом  «Пам’ятки  ІІ  Світової  війни»

Максима Шевченка, вихованця гуртка «Юні екскурсоводи» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості за роботу «Допоки пам’ятаємо…» (керівник Т. Лаговська) – І місце.

Роботи переможців акції розміщено на обласному сайті «Інформаційна медіа тека «Україна назавжди: вивчаємо, пам’ятаємо, зберігаємо».

Дякуємо учням та педагогам закладів освіти Київщини за активну участь в акції! Запрошуємо долучитися до доповнення рубрик зазначеної медіа теки інформацією щодо встановлення меморіальних дощок загиблим землякам – Героям Небесної Сотні та воїнам України, зокрема заповнити гугл-форму  «Дані про загиблих учасників АТО/ООС» за  посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeI53bqiGqit6zCO3W_6HjhV-3J6Z5ThS0kgbwMdG7GSiTPDA/viewform

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidsumky-schorichnoi-oblasnoi-poshukovoi-akcii-uchnivskoi-molodi-geroi-sered-nas-suchasni-zahysnyky-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image