«

»

Гру 22 2016

Print this Запис

Підтримуємо наших захисників…

Уже чимало часу триває жахлива війна на сході нашої країни. Багато мужніх воїнів віддали свої життя за українську землю, відстоюючи цілісність нашої держави. Але ще з більшою впертістю продовжують боронити Україну ті, хто вижив завдяки молитвам рідних і близьких, завдяки їхній моральній і матеріальній підтримці. А підтримували і продовжують підтримувати наших бійців у зоні АТО всі, хто небайдужий до долі своєї Вітчизни: матері, дружини, жінки, педагоги, студенти, учні. Та найбільше зігрівають своїм душевним теплом наших захисників у зоні АТО — діти, які дарують їм зроблені власноруч українські сувеніри, листівки, малюють патріотичні малюнки, пишуть листи та вірші, моляться за їхні життя і за мир в Україні.

За ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Горгана О. Л., протягом грудня 2016 року на Київщині проходила акція по збору гуманітарної допомоги бійцям Збройних Сил України, що перебувають у зоні проведення антитерористичної операції на Сході.

Броварський район не залишився осторонь цієї акції. Діти з Літківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П. Стельмаха, Калинівської, Княжицької, Требухівської, Шевченківської, Гоголівської, Красилівської, Руднянської, Пухівської
ЗОШ І-ІІІ ст., Гоголівської ЗОШ І-ІІ ст., Рожнівського, Русанівського, Світильнянського НВК, Плосківского НВО підготували новорічні та патріотичні вітальні листівки. Окрім того, декілька шкіл виявили ініціативу та вирішили передати бійцям теплі речі та продукти харчування. Координаційним центром збору листівок та провіанту від навчальних закладів для військовослужбовців став КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО.

23 грудня 2016 року колона гуманітарної допомоги від району вирушить до Дніпра, звідки зібраний вантаж буде доставлено у військові частини зони АТО.

austls48yeg bghtbskva48 wdphdbut1go

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidtrymuemo-nashyh-zahysnykiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image