«

»

Січ 28 2020

Print this Запис

Підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відеоаматорів «Моя Україно!» (заочний) – 2019

На  Всеукраїнський конкурс робіт юних фото та відеоаматорів «Моя Україно!» цьогоріч  було  представлено  близько  п’ятисот  робіт. Від закладів позашкільної освіти та загальної середньої освіти Київщини було подано 20 фото- і 5 відеоробіт. Відповідно до умов проведення конкурсу та згідно рішення журі вихованці та учні нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти відповідних ступенів.

У номінації «Портрет», І в.к. (10 – 14 років)

Дипломом ІІ ступеня

Шома Наталія, вихованка гуртка «Вокальний» Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Мій брат» (керівник А. Шома).

У номінації «Портрет», ІІ в.к. (15 – 18 років)

Дипломом ІІІ ступеня

                Засенко Ірина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Квіточка» (керівник Т.Ігнатьєва).

У номінації «Пейзаж», І в.к. (10 – 14 років)

Дипломом ІІ ступеня

Кошель Єлизавета, вихованка фотогуртка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Казка осіннього лісу» (керівник В. Ігнатюк).

У номінації «Натюрморт», І в.к. (10 – 14 років)

Дипломом ІІ ступеня

Приходько Магдалена, учениця 10 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ст. ім. В. Мономаха Бориспільської міської ради, за роботу «Вже брами літа замикає осінь» (керівник Л.Педашевська).

У номінації «Побутові або жанрові фотографії», ІІ в.к. (15 –18 років)

Дипломом ІІІ ступеня

Любенко Анна, вихованка гуртка «Рідне слово» Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпінь, за роботу «Дівочі мрії» (керівник І. Литвиненко).

У номінації «Архітектура», І в.к. (10 – 14 років)

Дипломом ІІІ ступеня

Михайленко Арсеній, вихованець фотогуртка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Замок Паланок» (керівник В. Ігнатюк).

У номінації «Архітектура», ІІ в.к. (15 – 18 років)

Дипломом ІІІ ступеня

Царенко Анна, учениця Комунального закладу Рокитнянської районної ради «Рокитнянський ліцей – Мала академія наук», за роботу «Парламент Австрії» (керівник О.Коваленко).

У номінації «Репортажне фото», І в.к. (10 – 14 років)

Дипломом ІІ ступеня

Надзуга Максим, учень 9 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7, за роботу «Юний музика» (керівник Н. Єгорова).

У номінації «Репортажне фото», ІІ в.к. (15 – 18 років)

Дипломом ІІ ступеня

Сперкач Артем, вихованець гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи», за роботу «Чайна церемонія» (керівник О. Кудрявцева).

У номінації «Макрофотографія», І в.к. (10 – 14 років)

Дипломом ІІ ступеня

Шафранський Єгор, учень 7 класу Дзвеняцької філії Комунального закладу «Тетіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1» Тетіївської міської ради, за роботу «Перлина Чорного моря» (керівник О. Іванюта).

У номінації «Флора і фауна», ІІ в.к. (15 – 18 років)

Дипломом І ступеня

Рибалко Альона, вихованка гуртка «Color Explosion» Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Краплини» (керівник В. Власов).

Дипломом ІІ ступеня

Козуб Вероніка, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Рокитнянського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Кольорове диво» (керівник О. Очеретяна).

У номінації «Позажанрове фото», І в.к. (15 – 18 років)

Дипломом ІІ ступеня

Москаленко Ярослав, учень 9 класу Кожанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст. Фастівської районної ради, за роботу «Осіння дорога мрій» (керівник І.Солонцова).

У номінації «Ігрове кіно або телефільм», І в.к. (10 – 14 років)

Дипломом ІІІ ступеня

            Колектив вихованців зразкового творчого об’єднання «Різні Люди» Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Пленер» (керівник О.  Титаренко).

У номінації «Ігрове кіно або телефільм», ІІ в.к. (15 – 18 років)

Дипломом І ступеня

            Колектив вихованців зразкового творчого об’єднання «Різні Люди» Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Шекспір» (керівник О.  Титаренко).

У номінації «Анімаційний фільм», І в.к. (10 – 14 років)

Дипломом ІІІ ступеня

Бобир Євген, вихованець гуртка «Художня комп’ютерна анімація» Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Добро перемагає» (керівник В. Завертайло).

У номінації «Соціальний ролик», І в.к. (10 – 14 років)

Дипломом І ступеня

            Костюк Діана, вихованка гуртка «Слово» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради, за роботу «Я люблю маму» (керівник Т.Підгурська).

У номінації «Соціальний ролик», ІІ в.к. (15 – 18 років)

Дипломом І ступеня

            Виноградова Катерина, вихованка дитячої телестудії «1+2» Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала, за роботу «Не будь байдужим» (керівник Т. Мельник).

Вітаємо призерів і переможців конкурсу! Бажаємо творчих успіхів!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidvedeni-pidsumky-vseukrainskogo-konkursu-robit-yunyh-foto-ta-videoamatoriv-moya-ukraino-zaochnyjj-2019/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image