«

»

Жов 05 2015

Print this Запис

Підведено підсумки обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україно!»

44.02.15На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 11 вересня 2013 року № 293 «Про затвердження Положення про проведення обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україно!» з метою стимулювання інтересу учнівської молоді до поглибленого вивчення історії та культури України, виховання любові до рідної землі, її природи, духовних надбань усіх націй Української держави, виявлення юних талантів та обдарувань 30 вересня 2015 року підбито підсумки обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україно!” Для участі у конкурсі подано

207 фотографій із 23 районів та 9 міст Київської області. Роботи надіслали відділи освіти Баришівської, Білоцерківської, Богуславської, Бориспільської, Бородянської, Броварської, Васильківської, Вишгородської, Володарської, Згурівської, Іванківської, Києво-Святошинської, Макарівської, Миронівської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької Рокитнянської, Сквирської, Ставищенської, Таращанської, Тетіївської, Фастівської, Яготинської райдержадміністрацій, відділи освіти Березанської, Бучанської, Броварської, Васильківської, Ірпінської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької, Фастівської міських рад, управлінь освіти і науки Білоцерківської,  Бориспільської міських рад та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

         На підставі висновків журі переможцями обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україно!» визнано

за напрямом «Перлини малої батьківщини»:

Вишневського Артема, учня 6 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2, за роботу «Ірпінь. Будинок Чоколова» – І місце;

Медведенка Назара, вихованця гуртка «Спортивний туризм» Бориспільського міського Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, за роботу «Спас на воді. Відродження» та Петришина Святослава, вихованця зразкової літературної студії «Первоцвіт» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» міста Біла Церква, за роботу «В обіймах «кам’яного велетня» – ІІ місце;

Бондарівську Антоніну, вихованку історико-краєзнавчого гуртка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського району, за роботу «Хрест на Замковій горі» – ІІІ місце.

за напрямом «Дива України очима дітей»:

Даценка Ростислава, вихованця театрального гуртка Макарівського районного центру дитячої та юнацької творчості імені Данила Туптала, за роботу «Вухатий камінь» та Бабренок Аліну, вихованку гуртка «Водний туризм» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за роботу «Карпатський водоспад» – І місце;

Шум Діану, вихованку гуртка «Туристи-краєзнавці» Станції юних туристів міста Переяслава-Хмельницького, за роботу «Озеро Несамовите», Карпенка Антона, вихованця гуртка «Літературне краєзнавство» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Карпатські барви» та Пархоменка Владислава, вихованця гуртка «Волейбол» Центру творчості дітей та юнацтва «Надія» міста Березань, за роботу «Заблукав» – ІІ місце;

Ковтюх Юлію, вихованку гуртка «Юні фотоаматори» Дитячого еколого-натуралістичного центру «Камелія» міста Бровари, за роботу «Течуть водоспади неспинно…» та Гордину Романа, вихованця фольклорно-етнографічного гуртка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Весняне диво» – ІІІ місце.

за напрямом «Архітектурні пам’ятки України»:

Ященко Карину, ученицю 9 класу Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Васильківського району, за роботу «Андріївська церква» та Морську Лілію, вихованку туристсько-краєзнавчого гуртка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Героям слава!» – І місце;

Томка Гліба, вихованця гуртка «Світ навколо нас» Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Замок Підгірці» та Коваленка Андрія, вихованця студії декоративного розпису Рокитнянського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Феофанія. Храм на честь Святого Пантелеймона Цілителя» – ІІ місце;

Березюк Надію, ученицю 10 класу Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради, за роботу «Покровська церква» та Таранченко Анну, вихованку гуртка «Літературне краєзнавство» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Під Олеським замком» – ІІІ місце.

за напрямом «Свята спадщина»:

Коваленко Олександру, вихованку гуртка «Юний фотоаматор» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» міста Обухів, за роботу «Недалечко червоне яєчко» та Атаманенко Іуланію, ученицю 3 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2, за роботу «Гончари» – І місце;

Чирку Олексія, вихованця гуртка «Туристи-краєзнавці» Станції юних туристів міста Переяслава-Хмельницького, за роботу «В ніч на Івана Купала» та Модлінського Ернеста, вихованця відеостудії «Креатив» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», за роботу «Бабусин скарб» – ІІ місце;

Володимира Ткаченка, вихованця відеостудії «Креатив» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», за роботу «Писанкове диво» – ІІІ місце.

за напрямом «Наші мандри»:

Фещенка Євгена, вихованця гуртка «Спортивне орієнтування» Бориспільського міського Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, за роботу «Початок…» та Гармаша Максима, вихованця туристичного гуртка Станції юних техніків міста Васильків, за роботу «Втомлені та щасливі» – І місце;

Ляшевську Сніжану, вихованку гуртка «Спортивний туризм» Броварського районного центру патріотичного виховання учнівської молоді, за роботу «На туристській стежині» та Платну Карину, вихованку гуртка «Спортивний туризм» Станції юних туристів міста Переяслава-Хмельницького, за роботу «Битий небитого везе…» – ІІ місце;

Герасимкова Іллю, вихованця гуртка «Велосипедний туризм» Бучанського міського Центру позашкільної роботи, за роботу «Ми найкращі» та Королюк Тетяну, вихованку гуртка «Пішохідний туризм» Баришівського районного Центру позашкільної роботи «Мрія» за роботу «Ми на Говерлі» – ІІІ місце.

 

Лауреатами обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україно!» визнано:

Сугака Михайла, учня 8 класу Теліжинецького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївського району, за роботу «Цей ліс живий, у нього добрі очі»;

Соловей Анну, вихованку гуртка «Туристи-краєзнавці» Станції юних туристів міста Переяслава-Хмельницького, за роботу «Житло ХІ ст.»;

Лупинку Аліну, вихованку гуртка «Майстерня чудес» Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» за роботу «Зимові Карпати»;

Гвоздіка Ярослава, вихованця гуртка «Пішохідний туризм» Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Гори димлять»;

Чигирин Тетяну, ученицю 5 класу Лебедівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вишгородського району, за роботу «Золотоверхий Почаїв»;

Халаім Дар’ю, ученицю 9 класу Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району, за роботу «Олеський замок»;

Андрієвську Сніжану, вихованку гуртка «Юний фотоаматор» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Пливи, пливи, мій віночку, та понад рікою…»;

Лисенка Богдана, вихованця гуртка «Пішохідний туризм» Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Зустріч весни»;

Куранду Андрія, вихованця туристського гуртка Макарівського районного центру дитячої та юнацької творчості імені Данила Туптала, за роботу «Слава Україні»;

Колісник Діану, вихованку гуртка «Пішохідний туризм» Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості», за роботу «Ми з Петровичем в поході»;

Кучмай Крістіну, вихованку гуртка «Велосипедний туризм» Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Карпатськими стежками»;

Суровікіну Анастасію, вихованку гуртка «Водний туризм» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Куполи Почаєва».

Ernest Modlinskii_A_Babysin skarb_Svyata spadschina_Tarascha Volodimir Tkachenko_A_Pisankove divo_Svyata spadschina_Tarascha весняне диво героям слава заблукав карпатський водоспад карпатські барви Ірпінь. БудинокЧоколова.СЗОШ2 Перлини малої батьківщини Гончарне мистецтво.СЗОШ2. Свята спадщина
 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pidvedeno-pidsumky-oblasnogo-konkursu-fotografijj-neosyazhna-moya-ukraino/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image