«

»

Лют 09 2015

Print this Запис

Пізнаємо світ на занятті гуртка

IMG_0962

5 лютого 2015 року вихованці гуртка «Основи гідробіології» Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», що діє на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням французької мови відвідали хіміко-бактеорологічну лабораторію питної води ТОВ «Білоцерківвода». Діти не лише мали змогу подивитись, як роблять аналізи води, а й безпосередньо взяти участь у проведенні аналізів відбору проб води.

По приїзді до лабораторії вихованці з великою зацікавленістю спостерігали за роботою лаборантів та виявили бажання власноруч провести дослідження. Юні дослідники визначали у воді загальну жорсткість, вміст заліза, хлориди та лужність. У бактеріологічній лабораторії юннати ознайомилися з технікою проведення аналізів та з роботою сучасних приладів, що полегшують визначення кількості бактерій групи кишкових паличок у досліджуваній воді. Школярі дослідили під мікроскопом річкову воду  на вміст фітопланктону та визначили загальне мікробне число у відібраних пробах.

Наприкінці екскурсії всі учасники зробили змиви з рук і дослідили їх на загальне мікробне число, та через добу мали змогу дізнатися, чиї руки виявилися найчистішими. Додому поверталися всі дуже задоволені, в піднесеному настрої і з відчуттям того, що більшість з них у майбутньому обов`язково пов`яжуть своє життя з хімією!

DSC02127

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/piznaemo-svit-na-zanyatti-gurtka/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image