«

»

Вер 27 2018

Print this Запис

Плідний вересень

Давно вже минули часи, коли стендовики, фанати масштабного моделізму,  збирались на  єдиний в Україні конкурс, що на Броварщині. Сьогодні вже 2018 рік, вересень, шість конкурсів-виставок в Україні. На всі заходи не встигнеш та і не по кишені. Тож  поспілкувались, порадились і вирішили…

8-9 вересня ми прийняли участь у Київській толоці 2018, що пройшла у Виставковому Центрі м. Києва. І діти, і батьки гуртківців залишились задоволені. Та не обійшлося без сліз: 9-річний Боря Русін  майже дві години збирав робота, а побитися у двобої не довелось, мама сказала додому їхати…

На Львівському фесті стендовиків, куди потім батьки поїхали  разом із дітьми, учасники отримали сертифікати за участь та подарунки від спонсорів.

У ці ж дні,  8-9 вересня,  і стендовики Причорномор`я зібрались у Маріуполі на «Донбас.ТехноХоббі2018». В спокійні часи наша Пухівська команда стендовиків неодноразово їздила до Маріуполя на конкурси. Сьогодні ми прийняли участь заочно. Дипломи переможців отримали Вареник Назар (модель Фоккер Д7), Писаренко Андрій, Михайленко Назар (модель Альбатроса Д3), Русін Боря. Роботи повернулись неушкоджені, а таке буває не завжди…. Наша шана і дяка організаторам.

15-16 вересня старий добрий Львів зустрів нас дощем. Ми на Львівському Всеукраїнському фесті стендовиків. Масштаби вражаючі: 6 країн, 800 моделей, майже 170 учасників, з них 60 – діти, серед яких наші гуртківці КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» з  Пухівки та Требухова.

Вихованці виставили роботи в 16-му масштабі. Відзнаки Львівського конкурсу отримали 9 членів команд: Лавріненко Дарина, Лисак Марія, Писаренко Андрій, Михайленко Назар, Вашук Саша, Вареник Назар, Русін Боря.

22 вересня Броварщина відзначила свою 95-ту річницю. Серед сотень робіт Броварської молоді були роботи і наших юних стендовиків, що вже посіли призові місця у вересні. Присутні з цікавістю розглядали їх.

Багато запитань було від Калинівської дітвори: «А в нас такий гурток буде?»  Так, буде! Керівник рік готувався,  возив сина в Пухівку на заняття і вчився сам. Залишилось вже трошки….

Надворі осінь. Все затихає, завмирає… Окрім нових змагань стендовиків. В жовтні відбудеться Всеукраїнський конкурс стендовиків, в листопаді — регіональний конкурс в Бердичеві, а закінчиться рік стендовиків  в Чернігові. Готуймося! Нас вже запросили!

Інформацію підготувала – Куць Тетяна Григорівна (директор КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО).

    

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/plidnyjj-veresen/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image