«

»

Лип 08 2019

Print this Запис

По річці Рось під прапорами України!

Вже котрий рік юні туристи Центру позашкільної освіти «Соняшник» під керівництвом досвідчених педагогів, професіоналів своєї справи Пантюшенка В.М. та Пантюшенко Н.Г. вирушають у водний похід по рідному краю.

От і цього року, в перший тиждень липня, їх маршрут проліг від містечка Володарка до Білої Церкви. Над туристськими човнами учасників водного походу майоріли прапори України: синьо-жовтий – державний, червоно-чорний – бойовий та малиновий – козацький.

Кошти на організацію цієї цікавої мандрівки Валерій Миколайович Пантюшенко здобув, отримавши перемогу у міському конкурсі проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю для інститутів громадянського суспільства.

У поході, крім вихованців ЦПО «Соняшник», взяли участь учні шкіл міста, серед яких були діти з родин учасників АТО – ООС, діти-сироти та діти з багатодітних родин.

В.М. Пантюшенко, переможець Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Методист року – 2018», зазначив, що цей похід став активною формою організації патріотичного виховання українських дітей.

За його словами, ця мандрівка була чудовим практично-діяльнісним доповненням до знань учнів з «Київщинознавства», крім того, тут важливу роль відіграло використання української символіки у процесі патріотичного гартування учнівської молоді, а також пропаганда здорового способу життя в умовах водного походу.

Організатори походу глибоко переконані, що патріотизм, як любов до Батьківщини, починається з любові до рідної природи, до землі, де ти народився і живеш, до річки, на якій стоїть твоє місто, до людей, які живуть поруч.

Під час походу його учасники пройшли на човнах 47 км водою та зіткнулися з рядом перешкод. Доводилося продиратися через тісні ділянки річки, де катамаран шириною в два метри буквально затискався між берегів.

Траплялися відтинки маршруту, де глибина води була не більше долоні, тоді доводилося іти пішки та волочити човни мілиною.

У двох місцях на шляху мандрівників зустрілися складнопрохідні пороги та дві дамби. Повз одну з них довелося обносити тільки вантаж, бо умови дозволяли перегнати розвантажені човни водою. А повз другу дамбу юні туристи обносили і вантаж, і човни.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/po-richci-ros-pid-praporamy-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image